» » Каша гарбузова "Сонечко"

Каша гарбузова "Сонечко"

Призначення: Сніданок



Основний інгредієнт: Інше



Блюдо: Інше

Час приготування:

Географія кухні: Кухня Європи

На сайті є рецепт гарбузової каші. У моєї - інгредієнти ті ж, але в інших пропорціях і спосіб приготування трохи іншою. Може бути мій варіант комусь знадобиться. Хотілося б сказати трохи про саму гарбузі. Це дуже смачний і корисний овоч, який містить велику кількість каротину і вітамінів. У м'якоті гарбуза міститься дуже багато цінного для дитячого організму вітаміну D, який підсилює життєдіяльність і прискорює ріст дітей. Клітковину цього овоча легко засвоює навіть ослаблений організм, ось тому страви з гарбуза рекомендують для лікувального та профілактичного харчування. Оскільки в гарбузі багато солей міді, заліза і фосфору, які позитивно впливають на процес кровотворення в організмі, вживання її рекомендовано як профілактика недокрів'я і атеросклерозу.

Інгредієнти:

  • Гарбуз свіжа
500 м
  • Рис
3-4 ст.л.
  • Молоко
0,5 скл.
  • Цукор
за смаком
  • Ванільний цукор
10 р
  • Сіль
0,5 ч.л. без верху
  • Ізюм
80 р
  • Масло вершкове
50 г.

Приготування:

Гарбуз чистимо, видаляємо насіння і волокна. Розрізаємо на невеликі шматочки.

Каша гарбузова ' Сонечко '

Рис ретельно миємо і кладемо до гарбуза.

Каша гарбузова ' Сонечко '

Гарбуз з рисом варимо до м'якості. Якщо вона не водяниста, можна додати грам 50 води, щоб не пристала до дна посуду. Потім розминаємо гарбуз. Щоб було наочніше, я сфотографувала цю стадію в тарілці. Потім наливаємо молоко, солимо, кладемо цукор і ванільний цукор. Варимо майже до готовності.

Каша гарбузова ' Сонечко '

Ізюм моєму і кидаємо в кашу. Варимо ще хвилин 5-10. Наприкінці кладемо вершкове масло.

Каша гарбузова ' Сонечко '

Ось така виходить вона сонячна.

Каша гарбузова ' Сонечко '

Приготування:

Гарбуз чистимо, видаляємо насіння і волокна. Розрізаємо на невеликі шматочки.

Каша гарбузова ' Сонечко '

Рис ретельно миємо і кладемо до гарбуза.

Каша гарбузова ' Сонечко '

Гарбуз з рисом варимо до м'якості. Якщо вона не водяниста, можна додати грам 50 води, щоб не пристала до дна посуду. Потім розминаємо гарбуз. Щоб було наочніше, я сфотографувала цю стадію в тарілці. Потім наливаємо молоко, солимо, кладемо цукор і ванільний цукор. Варимо майже до готовності.

Каша гарбузова ' Сонечко '

Ізюм моєму і кидаємо в кашу. Варимо ще хвилин 5-10. Наприкінці кладемо вершкове масло.

Каша гарбузова ' Сонечко '

Ось така виходить вона сонячна.

Каша гарбузова ' Сонечко '


СХОЖІ МАТЕРІАЛИ

Запіканка з гарбуза.

Запіканка з гарбуза.

Призначення: ДесертОсновний інгредієнт: ІншеБлюдо: ІншеЧас приготування: 30-60… ...

Мармелад з гарбуза

Мармелад з гарбуза

Основні інгредієнти: Гарбуз Час приготування: 3дн6 порцій Гарбуз корисний і… ...

Заготівля гарбуза

Заготівля гарбуза

Призначення: КонсерваціяОсновний інгредієнт: ОвочіБлюдо: Холодна страваЧас… ...

Каша з гарбузом

Каша з гарбузом

Призначення: СніданокОсновний інгредієнт: ІншеБлюдо: Гаряче блюдоЧас… ...

Каша з гарбуза

Каша з гарбуза

Основні інгредієнти: Гарбуз, Молоко Час приготування: 35м2 порціїУкраїнська… ...

Увага, тільки СЬОГОДНІ!