» » Ковбаса «Руська», «по-віденськи».

Ковбаса «Руська», «по-віденськи».

Призначення: Обід



Основний інгредієнт: Інше



Блюдо: Гаряче блюдо

Час приготування:

Географія кухні: Кухня Європи

Хочу в черговий раз подякувати мого доброго друга Вікторію passion1963 з Koolinara за її рецепти, вони завжди такі елегантні, апетитні, цікаві .. і ДУЖЕ смачні! Перевірено неодноразово :)
Гарнір до ковбаси на Ваш смак! Дуже простий, бюджетний і неймовірно смачний спосіб облагородити знайому всім смажену ковбасу.

Інгредієнти:

  • Ковбаса «Російська»
350гр.
  • Яйце куряче
2шт.
  • Борошно пшеничне
півсклянки.
  • Розпушувач
пол ч.ложки.
  • Сіль, перець за смаком.
  • Панірувальні сухарі
1стакан.
  • Рослинна олія без запаху для смаження.

Приготування:

Дуже простий, бюджетний і неймовірно смачний спосіб облагородити знайому всім смажену ковбасу. Отже, почнемо: підготуємо три тарілки: перша з борошном, в яку ми додамо розпушувач, трохи солі і свіже мелений перець.
Ковбаса «Руська», «по-віденськи».

Друга тарілка з яйцями, розбовталася їх вилочкою.
Ковбаса «Руська», «по-віденськи».

Третя - з пшеничними панірувальними сухарями (у мене домашнього приготування: засохлий хліб натерти на дрібній тертці або подрібнити у блендері в режимі пульс, в дрібну крихту.)
Ковбаса «Руська», «по-віденськи».

Ковбаса сорту «Руська» з красивими вкрапленнями дрібного жиру. Нарізаємо її на скибочки 1см. завтовшки.
Ковбаса «Руська», «по-віденськи».

Тепер нюанс! Я дуже люблю їжу, приготовлену в хрусткій паніровці, але як же мені не подобається «кілограми» розмоклому, липкою панірування на моїх пальцях, коли я панірую шматочки. Для того щоб виключити цей неприємний момент просто скористаємося двома вилками для обвалювання скибочок ковбаси: спочатку в борошно ...
Ковбаса «Руська», «по-віденськи».

Потім в яйці (повторимо процедуру з борошном і яйцем двічі!).
Ковбаса «Руська», «по-віденськи».

Тепер черга панірувальних сухарів, так само за допомогою двох вилок.
Ковбаса «Руська», «по-віденськи».

Обсмажуємо на сковороді, з додаванням рослинної олії, на середньому вогні, до рум'яної, апетитною скоринки.
Ковбаса «Руська», «по-віденськи».
Викладаємо рум'яні скибочки ковбаси, яку тепер достатньо важко впізнати! На паперовий рушник або серветку, щоб пішов зайвий жир. Готово!

Смачного Вам і Вашим близьким!
Ковбаса «Руська», «по-віденськи».

Приготування:

Дуже простий, бюджетний і неймовірно смачний спосіб облагородити знайому всім смажену ковбасу. Отже, почнемо: підготуємо три тарілки: перша з борошном, в яку ми додамо розпушувач, трохи солі і свіже мелений перець.
Ковбаса «Руська», «по-віденськи».

Друга тарілка з яйцями, розбовталася їх вилочкою.
Ковбаса «Руська», «по-віденськи».

Третя - з пшеничними панірувальними сухарями (у мене домашнього приготування: засохлий хліб натерти на дрібній тертці або подрібнити у блендері в режимі пульс, в дрібну крихту.)
Ковбаса «Руська», «по-віденськи».

Ковбаса сорту «Руська» з красивими вкрапленнями дрібного жиру. Нарізаємо її на скибочки 1см. завтовшки.
Ковбаса «Руська», «по-віденськи».

Тепер нюанс! Я дуже люблю їжу, приготовлену в хрусткій паніровці, але як же мені не подобається «кілограми» розмоклому, липкою панірування на моїх пальцях, коли я панірую шматочки. Для того щоб виключити цей неприємний момент просто скористаємося двома вилками для обвалювання скибочок ковбаси: спочатку в борошно ...
Ковбаса «Руська», «по-віденськи».

Потім в яйці (повторимо процедуру з борошном і яйцем двічі!).
Ковбаса «Руська», «по-віденськи».

Тепер черга панірувальних сухарів, так само за допомогою двох вилок.
Ковбаса «Руська», «по-віденськи».

Обсмажуємо на сковороді, з додаванням рослинної олії, на середньому вогні, до рум'яної, апетитною скоринки.
Ковбаса «Руська», «по-віденськи».
Викладаємо рум'яні скибочки ковбаси, яку тепер достатньо важко впізнати! На паперовий рушник або серветку, щоб пішов зайвий жир. Готово!

Смачного Вам і Вашим близьким!
Ковбаса «Руська», «по-віденськи».


СХОЖІ МАТЕРІАЛИ

Увага, тільки СЬОГОДНІ!