» » Картопляні зрази з грибами

Картопляні зрази з грибами

Призначення: Сніданок



Основний інгредієнт: Овочі



Блюдо: Гаряче блюдо

Час приготування:

Географія кухні: Кухня Європи

Коли то пробувала готувати картопляні зрази і вони в мене не получілісь.Помню що не могла їх зліпити, руки обпекла гарячим картоплею і після цього сказала що ніколи такого готувати не буду.
Минув час, я набралася деякого досвіду і вирішила повторити свій експерімент.Теперь я знаю що треба робити щоб все вийшло.
Пригощаю вас смачними зразами.

Інгредієнти:

  • Картопля
6-8 шт.
  • Печериці свіжі
200 г
  • Цибуля ріпчаста
2 шт
  • Рослинна олія
для смаження і в картопляне пюре
  • Панірувальні сухарі
за смаком
  • Сіль, перець
за смаком

Приготування:

Картоплю очистити, зварити в підсоленій воді, воду злити повністю, додати 1 столові ложки рослинної олії, швидко розім'яти в пюре товкачем.
Поки вариться картопля, нарізати цибулю та гриби.

Картопляні зрази з грибами

Гриби з цибулею обсмажити на олії додавши сіль і перець, начинку остудити.

Картопляні зрази з грибами

З неостиглого картопляного пюре на долоні мокрими руками сформувати коржик з поглибленням, помістити в нього грибну начинку і сформувати зразу. Зрази обваляти в паніровці.

Картопляні зрази з грибами

Обсмажувати зрази на попередньо розігрітій майже сухій сковороді з мінімальною кількістю масла 4-5 хвилин, перевернути акуратно, обсмажувати ще 3-4 хвилини.

Картопляні зрази з грибами

Подавати з соліннями.
Смачного!

Картопляні зрази з грибами

Приготування:

Картоплю очистити, зварити в підсоленій воді, воду злити повністю, додати 1 столові ложки рослинної олії, швидко розім'яти в пюре товкачем.
Поки вариться картопля, нарізати цибулю та гриби.

Картопляні зрази з грибами

Гриби з цибулею обсмажити на олії додавши сіль і перець, начинку остудити.

Картопляні зрази з грибами

З неостиглого картопляного пюре на долоні мокрими руками сформувати коржик з поглибленням, помістити в нього грибну начинку і сформувати зразу. Зрази обваляти в паніровці.

Картопляні зрази з грибами

Обсмажувати зрази на попередньо розігрітій майже сухій сковороді з мінімальною кількістю масла 4-5 хвилин, перевернути акуратно, обсмажувати ще 3-4 хвилини.

Картопляні зрази з грибами

Подавати з соліннями.
Смачного!

Картопляні зрази з грибами


СХОЖІ МАТЕРІАЛИ

Увага, тільки СЬОГОДНІ!