» » Лаханорізо

Лаханорізо

Призначення: Обід



Основний інгредієнт: Овочі



Блюдо: Гаряче блюдо

Час приготування:

Географія кухні: Кухня Європи

Лаханорізо - просте, смачне блюдо домашньої грецької кухні. Це ні що інше, як капуста з рисом, але приготоване дуже цікаво.
За цей рецепт я вдячна Ларисі / glaros і еe грецьким друзям!

Інгредієнти:

  • Капуста білокачанна
500-800 г
  • Цибуля ріпчаста
1 шт
  • Морква
1-3 шт
  • Сік томатний
100 мл
  • Рис круглий
100 г
  • Олія оливкова
100 мл
  • Петрушка (зелень)
  • Сіль
  • Перець чорний (горошком)
  • Коріандр (в зернах або мелена)
  • Перець чилі (за бажанням)
  • Цибуля зелена
2-3 вет.

Приготування:

Нашаткувати капусту. Я зробила це так. Можна і більше крупно.
500-800 г - залежно від того, що ви любите більше: рис або капусту. Я нашаткувати 500 гр.

Лаханорізо

Цибулю нарізати великими кубиками, моркву - кружальцями. Кількість моркви регулюйте на свій смак. Я взяла 1 шт.

Лаханорізо

На оливковій (або вершковому-поза Посту) маслі поступово спасерувати до прозорості цибулю, моркву.

Лаханорізо

Додати зелений лук.

Лаханорізо

Додати капусту і смажити на максимальному вогні, постійно помішуючи, до карамелізації капусти.

Лаханорізо

Коли капуста трохи присмажилася, додати томатний сік і спеції (сіль, коріандр, перець горошком). Перемішати. Зменшити вогонь до мінімуму.

Лаханорізо

Додати круглий рис (якщо потрібно - попередньо промити) і води, вдвічі більше ніж рису. Тобто на 3/4 склянки рису - 2 рази по 3/4 склянки води. Закрити кришкою і тушкувати до готовності рису.

Лаханорізо

Страву посипати зеленню петрушки.
Перець чилі потрібно додавати згідно смакам ваших домочадців, бажано - мелений, вже безпосередньо в тарілку.

Лаханорізо

Мій чоловік - невеликий цінитель овочів і рису - оцінив цю страву на "відмінно", Але зауважив, що сюди відмінно б підійшли копчені реберця (або шматочки бекону, я так думаю)!
Так що вирішуйте самі, як вам готувати "Лаханорізо"!

СМАЧНОГО!


Коли цей рецепт попався мені на очі, я дуже довго думала і роздумувати, що ж за блюдо може вийде з цих інгредієнтів ...
Сьогодні я з твeрдостью можу сказати: до неподобства просто, дуже смачно, бюджетно і навіть дієтично!
Можливі варіанти подачі в Пост, або більше ситні: з копчeним м'ясом, в зимовий час.
Думаю, що це блюдо не залишить практично нікого байдужим.

Лаханорізо

Приготування:

Нашаткувати капусту. Я зробила це так. Можна і більше крупно.
500-800 г - залежно від того, що ви любите більше: рис або капусту. Я нашаткувати 500 гр.

Лаханорізо

Цибулю нарізати великими кубиками, моркву - кружальцями. Кількість моркви регулюйте на свій смак. Я взяла 1 шт.

Лаханорізо

На оливковій (або вершковому-поза Посту) маслі поступово спасерувати до прозорості цибулю, моркву.

Лаханорізо

Додати зелений лук.

Лаханорізо

Додати капусту і смажити на максимальному вогні, постійно помішуючи, до карамелізації капусти.

Лаханорізо

Коли капуста трохи присмажилася, додати томатний сік і спеції (сіль, коріандр, перець горошком). Перемішати. Зменшити вогонь до мінімуму.

Лаханорізо

Додати круглий рис (якщо потрібно - попередньо промити) і води, вдвічі більше ніж рису. Тобто на 3/4 склянки рису - 2 рази по 3/4 склянки води. Закрити кришкою і тушкувати до готовності рису.

Лаханорізо

Страву посипати зеленню петрушки.
Перець чилі потрібно додавати згідно смакам ваших домочадців, бажано - мелений, вже безпосередньо в тарілку.

Лаханорізо

Мій чоловік - невеликий цінитель овочів і рису - оцінив цю страву на "відмінно", Але зауважив, що сюди відмінно б підійшли копчені реберця (або шматочки бекону, я так думаю)!
Так що вирішуйте самі, як вам готувати "Лаханорізо"!

СМАЧНОГО!


Коли цей рецепт попався мені на очі, я дуже довго думала і роздумувати, що ж за блюдо може вийде з цих інгредієнтів ...
Сьогодні я з твeрдостью можу сказати: до неподобства просто, дуже смачно, бюджетно і навіть дієтично!
Можливі варіанти подачі в Пост, або більше ситні: з копчeним м'ясом, в зимовий час.
Думаю, що це блюдо не залишить практично нікого байдужим.

Лаханорізо


СХОЖІ МАТЕРІАЛИ

Капуста квашена

Капуста квашена

Призначення: ЗакускаОсновний інгредієнт: ОвочіБлюдо: ІншеЧас приготування:… ...

Лаханорізо

Лаханорізо

Основні інгредієнти: Капуста, Цибуля, Морква Час приготування: 2ч4-6… ...

Капуста з грибами

Капуста з грибами

Основні інгредієнти: Капуста, Гриби Час приготування: Тушкована капуста з… ...

Увага, тільки СЬОГОДНІ!