» » Перлову рагу

Перлову рагу

Призначення: Сніданок



Основний інгредієнт: Овочі



Блюдо: Гаряче блюдо

Час приготування:

Географія кухні: Кухня Європи

Дуже смачна страва з перлової крупи, актуальне для поста.Так готує моя свекруха багато лет.Раньше я категорично не вживала перловку і не хотіла її готувати, а вже більше року як стала готувати з неї безліч смачних і корисних страв, адже в перлової крупі міститься багато фосфору, який сприяє гарній роботі головного мозку.

Інгредієнти:

  • Перлова крупа
1 стакан
  • Морква велика
1 шт
  • Цибуля ріпчаста
1 шт
  • Картопля
4-5 шт.
  • Капуста білокачанна
500 г
  • Рослинна олія
за смаком
  • Сіль
за смаком
  • Перець чорний мелений
за смаком

Приготування:

Перлову крупу я ввечері заливаю холодною водою на всю ночь.Утром ставлю варіть.На стакан перлової крупи - 3 склянки води.Перловку промиваю під проточною водою і засинаю в киплячу підсолену воду.Варім 35-40 хвилин до готовності.
Поки перловка вариться підготуємо всі овочі.
Капусту нашаткувати і трохи обсмажити на рослинному масле.Нальём трохи води і тушкуємо близько 15 хвилин.
Морква нарізаємо соломкою.

Перлову рагу

Картопля невеликими кубиками.

Перлову рагу

Також дрібно наріжемо лук.
До капусти додаємо моркву, цибулю і картофель.Солім і перчимо.

Перлову рагу

До овочів додаємо готову перлову кашу, добре перемішуємо, накриваємо кришкою і залишаємо гаситися на повільному вогні ще 15-20 хвилин до готовності картоплі.
Готове рагу укутати і дати настоятися години 1.5-2.
Дуже смачно! Спробуйте!

Перлову рагу

Приготування:

Перлову крупу я ввечері заливаю холодною водою на всю ночь.Утром ставлю варіть.На стакан перлової крупи - 3 склянки води.Перловку промиваю під проточною водою і засинаю в киплячу підсолену воду.Варім 35-40 хвилин до готовності.
Поки перловка вариться підготуємо всі овочі.
Капусту нашаткувати і трохи обсмажити на рослинному масле.Нальём трохи води і тушкуємо близько 15 хвилин.
Морква нарізаємо соломкою.

Перлову рагу

Картопля невеликими кубиками.

Перлову рагу

Також дрібно наріжемо лук.
До капусти додаємо моркву, цибулю і картофель.Солім і перчимо.

Перлову рагу

До овочів додаємо готову перлову кашу, добре перемішуємо, накриваємо кришкою і залишаємо гаситися на повільному вогні ще 15-20 хвилин до готовності картоплі.
Готове рагу укутати і дати настоятися години 1.5-2.
Дуже смачно! Спробуйте!

Перлову рагу


СХОЖІ МАТЕРІАЛИ

Перловка з овочами

Перловка з овочами

Основні інгредієнти: Перець, Перлова крупа Час приготування: 14ч2 порції Чомусь… ...

Перловка

Перловка

Перлова крупа, або перловка, - ціле ячмінне зерно в плівковій оболонці.… ...

Увага, тільки СЬОГОДНІ!