» » Куряча печінка з яблуками.

Куряча печінка з яблуками.

Призначення: Інше



Основний інгредієнт: Інше



Блюдо: Гаряче блюдо

Час приготування:

Географія кухні: Кухня Європи

Нещодавно Анжела-lakshmi пропонувала подібне блюдо. Я ж роблю його в мікрохвильовці, швидко, смачно, дієтично. Дуже корисно при зниженому гемоглобіні.

Інгредієнти:

  • Куряча печінка
200 гр
  • Яблуко
1 шт.
  • Цибуля ріпчаста
1 шт
  • Сіль
5 гр
  • Перець червоний мелений
1 гр
  • Петрушка зелень
2 гр

Приготування:

Краще, звичайно, брати свіжу печінку, але через брак можна взяти (як я) заморожену і дати їй самостійно відтанути.
Укладаємо печінку у форму для приготування.

Куряча печінка з яблуками.

Цибулю чистимо і нарізаємо великими сегментами, також нарізаємо яблуко. Я віддаю перевагу кисло-солодкі сорти в даному випадку.

Куряча печінка з яблуками.

Змішуємо печінка з яблуками і цибулею, злегка присаливаем, за бажанням додаємо мелений перець.

Куряча печінка з яблуками.

Ставимо формочку в мікрохвильовку на 10 хвилин при потужності 1000 Ватт.
Я накриваю зверху пластикою кришкою щоб уникнути розбризкування, але ця печінка "поводиться добре" - "не стріляє".

Куряча печінка з яблуками.

Після приготування даємо печінки ще "відпочити" 2-3 хвилини при закритих дверцятах.

Куряча печінка з яблуками.

Наша печінка з яблуками готова.
Ще я знаю "холостяцький" варіант цього рецепта.
Беремо шматок паперу для запікання, на неї укладаємо печінка, цибуля, яблука, солимо, перчимо, загортаємо як "цукерочку" і в такому вигляді відправляємо в мікрохвильовку. Дуже зручно - не треба мити посуд.


Куряча печінка з яблуками.

Смачного!

Куряча печінка з яблуками.

Приготування:

Краще, звичайно, брати свіжу печінку, але через брак можна взяти (як я) заморожену і дати їй самостійно відтанути.
Укладаємо печінку у форму для приготування.

Куряча печінка з яблуками.

Цибулю чистимо і нарізаємо великими сегментами, також нарізаємо яблуко. Я віддаю перевагу кисло-солодкі сорти в даному випадку.

Куряча печінка з яблуками.

Змішуємо печінка з яблуками і цибулею, злегка присаливаем, за бажанням додаємо мелений перець.

Куряча печінка з яблуками.

Ставимо формочку в мікрохвильовку на 10 хвилин при потужності 1000 Ватт.
Я накриваю зверху пластикою кришкою щоб уникнути розбризкування, але ця печінка "поводиться добре" - "не стріляє".

Куряча печінка з яблуками.

Після приготування даємо печінки ще "відпочити" 2-3 хвилини при закритих дверцятах.

Куряча печінка з яблуками.

Наша печінка з яблуками готова.
Ще я знаю "холостяцький" варіант цього рецепта.
Беремо шматок паперу для запікання, на неї укладаємо печінка, цибуля, яблука, солимо, перчимо, загортаємо як "цукерочку" і в такому вигляді відправляємо в мікрохвильовку. Дуже зручно - не треба мити посуд.


Куряча печінка з яблуками.

Смачного!

Куряча печінка з яблуками.


СХОЖІ МАТЕРІАЛИ

Печінка з яблуками

Печінка з яблуками

Призначення: ОбідОсновний інгредієнт: ІншеБлюдо: Гаряче блюдоЧас приготування:… ...

Увага, тільки СЬОГОДНІ!