» » Вареники ледачі

Вареники ледачі

Призначення: Сніданок



Основний інгредієнт: Інше



Блюдо: Інше

Час приготування:

Географія кухні: Кухня Європи

Вареники з будь-якою начинкою - солодкою і несолодкої в моїй родині люблять усі без винятку. А ліниві вареники подобаються найбільше. Готую дуже часто і багато. Більшу половину вареників заморожую, дуже зручно! Надзвичайно смачні, ніжні, з маслом да зі сметанкою ліниві вареники припадуть до смаку кожному.

Інгредієнти:

  • Сир
300 г
  • Яйця
1 шт
  • Цукор
3-4 ст.л.
  • Сіль
за смаком
  • Масло вершкове
30 г
  • Борошно
150 г
  • Сметана
за смаком

Приготування:

Викладаємо сир в глибокий посуд, додаємо яйце (у мене яйця домашні), цукор, сіль. Перемішуємо. Просіваємо борошно і додаємо до сиру. Сир можна використовувати будь-який - якщо вологий, додайте більше муки.

Вареники ледачі

Замішуємо тісто, щоб воно було м'яке, ніжне, але не липло до рук (борошна може знадобитися більше або менше - це залежить від якості сиру і борошна).

Вареники ледачі

Ділимо тісто на частини, кожну - розгортаємо ковбаскою. Ріжемо на шматочки (я ріжу зазвичай трикутничками, можете порізати, як зручно). Посипаємо вареники трохи борошном, щоб не злиплися.

Вареники ледачі

Воду доводимо до кипіння, солимо, викладаємо вареники. Варимо на невеликому вогні 5-7 хвилин.

Вареники ледачі

Решта вареники викладаємо на присипану борошном досочку і заморожуємо.

Вареники ледачі

Готові ліниві вареники викладаємо на тарілку, додаємо вершкове масло і сметану. Можна посипати зверху цукром. Можна подати з джемом, варенням або медом.
Смачного!

Вареники ледачі

Приготування:

Викладаємо сир в глибокий посуд, додаємо яйце (у мене яйця домашні), цукор, сіль. Перемішуємо. Просіваємо борошно і додаємо до сиру. Сир можна використовувати будь-який - якщо вологий, додайте більше муки.

Вареники ледачі

Замішуємо тісто, щоб воно було м'яке, ніжне, але не липло до рук (борошна може знадобитися більше або менше - це залежить від якості сиру і борошна).

Вареники ледачі

Ділимо тісто на частини, кожну - розгортаємо ковбаскою. Ріжемо на шматочки (я ріжу зазвичай трикутничками, можете порізати, як зручно). Посипаємо вареники трохи борошном, щоб не злиплися.

Вареники ледачі

Воду доводимо до кипіння, солимо, викладаємо вареники. Варимо на невеликому вогні 5-7 хвилин.

Вареники ледачі

Решта вареники викладаємо на присипану борошном досочку і заморожуємо.

Вареники ледачі

Готові ліниві вареники викладаємо на тарілку, додаємо вершкове масло і сметану. Можна посипати зверху цукром. Можна подати з джемом, варенням або медом.
Смачного!

Вареники ледачі


СХОЖІ МАТЕРІАЛИ

Ледачі вареники

Ледачі вареники

Призначення: ВипічкаОсновний інгредієнт: ІншеБлюдо: Гаряче блюдоЧас… ...

Вареники з вишнею

Вареники з вишнею

Призначення: ДесертОсновний інгредієнт: ФруктиБлюдо: Гаряче блюдоЧас… ...

Увага, тільки СЬОГОДНІ!