» » Каша з гарбузом

Каша з гарбузом

Призначення: Сніданок



Основний інгредієнт: Інше



Блюдо: Гаряче блюдо

Час приготування:

Географія кухні: Кухня Європи

Страви з гарбузом відомі нам ще з давніх часів: за твердженням археологів вживати гарбуз в їжу люди стали ще три тисячі років тому.
Гарбуз дуже багата вітамінами, особливо вітаміном С, Е, РР, В і каротином: її радять їсти людям, у яких є серцево-судинні захворювання, а також її радять тим, у кого проблеми з печінкою, жовчним міхуром. Крім того, рецепти з гарбуза використовувалися ще нашими бабусями і прабабусями при токсикозі у вагітних.
При цьому страви з гарбуза добре підійдуть тим, хто сидить на дієті, так як вона малокалорійні і багата клітковиною. Завдяки великому набору вітамінів, гарбуз дозволяє підтримувати організм у тонусі і уповільнює процес старіння.

Інгредієнти:

  • молоко
1 стакан
  • вода
1 стакан
  • сіль
за смаком
  • цукор
за смаком
  • пластівці 4 злаку
1 стакан
  • Гарбуз свіжа
500-600 г

Приготування:

Для цієї страви я використовувала пластівці 4 злаків - пшеничні, ячмінні, вівсяні і житні.

Каша з гарбузом

Очищаємо гарбуз про шкірки і нарізаємо невеликими смужками

Каша з гарбузом

Ставимо на невеликий вогонь молоко, змішане з водою, доводимо до кипіння, солимо і цукор за смаком.

Каша з гарбузом

Кладемо гарбуз і готуємо близько години на малому вогні (млоїмо), у мене спеціальна каструлька для варіння каш, з товстим дном близько 3 см.

Каша з гарбузом

Коли гарбуз майже готова, додаємо пластівці, варимо близько 5-7 хвилин, вимикаємо вогонь і даємо каші трохи постояти.

Каша з гарбузом

Приємного, корисного апетиту))

Каша з гарбузом

Приготування:

Для цієї страви я використовувала пластівці 4 злаків - пшеничні, ячмінні, вівсяні і житні.

Каша з гарбузом

Очищаємо гарбуз про шкірки і нарізаємо невеликими смужками

Каша з гарбузом

Ставимо на невеликий вогонь молоко, змішане з водою, доводимо до кипіння, солимо і цукор за смаком.

Каша з гарбузом

Кладемо гарбуз і готуємо близько години на малому вогні (млоїмо), у мене спеціальна каструлька для варіння каш, з товстим дном близько 3 см.

Каша з гарбузом

Коли гарбуз майже готова, додаємо пластівці, варимо близько 5-7 хвилин, вимикаємо вогонь і даємо каші трохи постояти.

Каша з гарбузом

Приємного, корисного апетиту))

Каша з гарбузом


СХОЖІ МАТЕРІАЛИ

Суп пюре з гарбуза

Суп пюре з гарбуза

Основні інгредієнти: Цибуля, Гарбуз, Яблуко Час приготування: Дуже легкий,… ...

Мармелад з гарбуза

Мармелад з гарбуза

Основні інгредієнти: Гарбуз Час приготування: 3дн6 порцій Гарбуз корисний і… ...

Вівсяні пластівці

Вівсяні пластівці

Всі хоч раз пробували хрусткі, багаті вітамінами та поживними речовинами… ...

Заготівля гарбуза

Заготівля гарбуза

Призначення: КонсерваціяОсновний інгредієнт: ОвочіБлюдо: Холодна страваЧас… ...

Гарбуз з пароварки

Гарбуз з пароварки

Призначення: ДесертОсновний інгредієнт: ОвочіБлюдо: ІншеЧас приготування: 20-30… ...

Увага, тільки СЬОГОДНІ!