» » Ньокки зі шпинатом або незвичайні ліниві вареники!

Ньокки зі шпинатом або незвичайні ліниві вареники!

Призначення: Обід



Основний інгредієнт: Інше



Блюдо: Гаряче блюдо

Час приготування:

Географія кухні: Кухня Європи

Давно поглядала я на цей рецепт в моїй улюбленій книжці з картинками, і ось зважилася! Скажу чесно, за смаком це наші улюблені ліниві вареники, але зі шпинатом! Я готувала половину порції (вийшло 17шт), на пробу. Друге фото в покрокових якраз з моєї книжки, сподіваюся ви не проти за такий МК, руки у мене дві і проводити цю процедуру + знімати у мене не вийшло ...

Інгредієнти:

  • Шпинат заморожений подрібнені
550гр.
  • Сир Рікотта (я замінила сиром)
250гр.
  • Яйце куряче
2шт.
  • Сир пармезан (натерти на тертці)
60гр
  • Борошно
3ст.ложкі + склянка борошна для формування
  • Сіль
пол ч.ложки.
  • Перець і мускатний горіх
на кінчику ч.ложки.
  • Вершкове масло (розтопити)
50гр.

Приготування:

Вихідні продукти:
Ньокки зі шпинатом або незвичайні ліниві вареники!

Підготуємо шпинат. Розморозимо його і отожмём зайву воду, накривши тарілку зі шпинатом другий, пригорнемо і злитимемо зайву воду.
Ньокки зі шпинатом або незвичайні ліниві вареники!

У мисці змішаємо шпинат, сир і яйця, ретельно перемішати.
Додамо половину натертого пармезану, 3 ст. ложки борошна, сіль перець і мускатний горіх ретельно перемішати. Накриємо кришкою і приберемо в холодильник на 1 годину.
Ньокки зі шпинатом або незвичайні ліниві вареники!

Висипаємо борошно, що залишилося з широку миску або як я в сковорідку, набираємо повну чайну ложку суміші, формуємо овальні ньокки і кладемо в муку. Обвалюють як слід все в борошні.
Ньокки зі шпинатом або незвичайні ліниві вареники!

У каструлю з киплячою, добре підсоленою водою, акуратно опускаємо наші заготовки, не забувши струсити надлишки борошна. За один підхід варимо не більше 10шт. Зменшуємо вогонь до середнього і варимо хвилин 5 без кришки, поки ньокки не стануть щільними і не збільшаться в розмірах.
Виймаємо їх з каструлі і кладемо на паперовий рушник.
Розкладаємо ньокки в один ряд на листі, поливаємо розтопленим вершковим маслом, присипаємо сиром, що залишився і запікаємо під грилем або в духовці хвилин 5, поки сир не розплавиться.
Ньокки зі шпинатом або незвичайні ліниві вареники!

Подавати негайно зі сметаною або без!
Чоловік з'їв свою порцію з шматочком запеченої курочки, а я змайструвала собі салатик: огірочки, помідорчики, болгарський перець і цибулю режим середніми шматочками, зелень дрібно і оливки навпіл. Заправляємо рослинною олією і лимонним соком. Не забудьте додати і пармезан !!! Я настругати його ножем для чищення овочів.
Ньокки зі шпинатом або незвичайні ліниві вареники!

Смачного Вам і Вашим близьким!
Ньокки зі шпинатом або незвичайні ліниві вареники!

Приготування:

Вихідні продукти:
Ньокки зі шпинатом або незвичайні ліниві вареники!

Підготуємо шпинат. Розморозимо його і отожмём зайву воду, накривши тарілку зі шпинатом другий, пригорнемо і злитимемо зайву воду.
Ньокки зі шпинатом або незвичайні ліниві вареники!

У мисці змішаємо шпинат, сир і яйця, ретельно перемішати.
Додамо половину натертого пармезану, 3 ст. ложки борошна, сіль перець і мускатний горіх ретельно перемішати. Накриємо кришкою і приберемо в холодильник на 1 годину.
Ньокки зі шпинатом або незвичайні ліниві вареники!

Висипаємо борошно, що залишилося з широку миску або як я в сковорідку, набираємо повну чайну ложку суміші, формуємо овальні ньокки і кладемо в муку. Обвалюють як слід все в борошні.
Ньокки зі шпинатом або незвичайні ліниві вареники!

У каструлю з киплячою, добре підсоленою водою, акуратно опускаємо наші заготовки, не забувши струсити надлишки борошна. За один підхід варимо не більше 10шт. Зменшуємо вогонь до середнього і варимо хвилин 5 без кришки, поки ньокки не стануть щільними і не збільшаться в розмірах.
Виймаємо їх з каструлі і кладемо на паперовий рушник.
Розкладаємо ньокки в один ряд на листі, поливаємо розтопленим вершковим маслом, присипаємо сиром, що залишився і запікаємо під грилем або в духовці хвилин 5, поки сир не розплавиться.
Ньокки зі шпинатом або незвичайні ліниві вареники!

Подавати негайно зі сметаною або без!
Чоловік з'їв свою порцію з шматочком запеченої курочки, а я змайструвала собі салатик: огірочки, помідорчики, болгарський перець і цибулю режим середніми шматочками, зелень дрібно і оливки навпіл. Заправляємо рослинною олією і лимонним соком. Не забудьте додати і пармезан !!! Я настругати його ножем для чищення овочів.
Ньокки зі шпинатом або незвичайні ліниві вареники!

Смачного Вам і Вашим близьким!
Ньокки зі шпинатом або незвичайні ліниві вареники!


СХОЖІ МАТЕРІАЛИ

Ньокки

Ньокки

Ньокки - італійська паста у вигляді маленьких галушок овальної або круглої… ...

Пісні ньокки

Пісні ньокки

Призначення: ОбідОсновний інгредієнт: ОвочіБлюдо: Гаряче блюдоЧас приготування:… ...

Увага, тільки СЬОГОДНІ!