» » Парові вареники з пісного гарбузового тіста з начинкою з грибів і картоплі.

Парові вареники з пісного гарбузового тіста з начинкою з грибів і картоплі.

Призначення: Сніданок



Основний інгредієнт: Овочі



Блюдо: Гаряче блюдо

Час приготування:

Географія кухні: Кухня Європи

Дуже смачні вареники на пару з начинкою з картоплі, цибулі та грибів.

Інгредієнти:

  • Гарбуз (для тесту)
300-400 г
  • Борошно (для тесту)
скільки візьме
  • Сіль
за смаком
  • Картопля (для начинки)
5-6 шт.
  • Печериці свіжі (для начинки)
200 г
  • Цибуля ріпчаста (для начинки)
2 шт
  • Рослинна олія
для смаження

Приготування:

Приготуємо тесто.Тикву наріжемо кубиками, заллємо водою, щоб покривала гарбуз наполовину, згасимо до мягкості.Разомнём гарбуз до стану пюре.Немного посолити і поступово додаючи борошно замісити тесто.У мене муки пішло приблизно 850 г.

Парові вареники з пісного гарбузового тіста з начинкою з грибів і картоплі.

Тісто скачати в кулю, завернём в плівку і на 30 хвилин кладемо в холодильник.
За цей час приготуємо начінку.Картофель відварити в підсоленій воді до м'якості, злитимемо воду і разомнём картопля прессом.На рослинній олії підсмажити дрібно нарізані цибулю з грибами до золотистого кольору, змішаємо з картоплею, додамо трохи зелені в начинку.

Парові вареники з пісного гарбузового тіста з начинкою з грибів і картоплі.

Готове тісто розкачати на столі присипаному мукой.С допомогою чашки вирізаємо кружкі.Я робила вареники з фігурним краєм, для них діаметр повинен бути 9-10 см, тому використовуйте відповідну цього розміру посуду.Кладём начинку і ліпимо вареники.

Парові вареники з пісного гарбузового тіста з начинкою з грибів і картоплі.

У мене з цієї кількості тесту вийшло 40 вареників.

Парові вареники з пісного гарбузового тіста з начинкою з грибів і картоплі.

Воду в каструлі доводимо до кипіння, ставимо зверху пароварку, на дно кладемо вологу марлю і по черзі закладаємо вареники - у мене по 5 вареників виходило покласти за 1 раз.Накриваем кришкою пароварку і готуємо 5-7 хвилин.
У піст можна зробити засмажку з цибулі на олії, а я подавала зі сметаною і зеленою цибулею.
Смачного!

Парові вареники з пісного гарбузового тіста з начинкою з грибів і картоплі.

Приготування:

Приготуємо тесто.Тикву наріжемо кубиками, заллємо водою, щоб покривала гарбуз наполовину, згасимо до мягкості.Разомнём гарбуз до стану пюре.Немного посолити і поступово додаючи борошно замісити тесто.У мене муки пішло приблизно 850 г.

Парові вареники з пісного гарбузового тіста з начинкою з грибів і картоплі.

Тісто скачати в кулю, завернём в плівку і на 30 хвилин кладемо в холодильник.
За цей час приготуємо начінку.Картофель відварити в підсоленій воді до м'якості, злитимемо воду і разомнём картопля прессом.На рослинній олії підсмажити дрібно нарізані цибулю з грибами до золотистого кольору, змішаємо з картоплею, додамо трохи зелені в начинку.

Парові вареники з пісного гарбузового тіста з начинкою з грибів і картоплі.

Готове тісто розкачати на столі присипаному мукой.С допомогою чашки вирізаємо кружкі.Я робила вареники з фігурним краєм, для них діаметр повинен бути 9-10 см, тому використовуйте відповідну цього розміру посуду.Кладём начинку і ліпимо вареники.

Парові вареники з пісного гарбузового тіста з начинкою з грибів і картоплі.

У мене з цієї кількості тесту вийшло 40 вареників.

Парові вареники з пісного гарбузового тіста з начинкою з грибів і картоплі.

Воду в каструлі доводимо до кипіння, ставимо зверху пароварку, на дно кладемо вологу марлю і по черзі закладаємо вареники - у мене по 5 вареників виходило покласти за 1 раз.Накриваем кришкою пароварку і готуємо 5-7 хвилин.
У піст можна зробити засмажку з цибулі на олії, а я подавала зі сметаною і зеленою цибулею.
Смачного!

Парові вареники з пісного гарбузового тіста з начинкою з грибів і картоплі.


СХОЖІ МАТЕРІАЛИ

Вареники з вишнею

Вареники з вишнею

Призначення: ДесертОсновний інгредієнт: ФруктиБлюдо: Гаряче блюдоЧас… ...

Вареники з картоплею

Вареники з картоплею

Призначення: ОбідОсновний інгредієнт: ОвочіБлюдо: Гаряче блюдоЧас приготування:… ...

Увага, тільки СЬОГОДНІ!