» » Вареники парові зі сливами.

Вареники парові зі сливами.

Призначення: Інше



Основний інгредієнт: Інше



Блюдо: Гаряче блюдо

Час приготування:

Географія кухні: Кухня Європи

Варениками, звичайно, нікого не здивувати, але з цим рецептом я сама зіткнулася вперше і буду користуватися тепер тільки їм.
При тому ж часу приготування, виходять пишні, соковиті, м'які вареники, вони не розклеюються, не течуть, не потрібно помішувати під час варіння.

Інгредієнти:

  • Борошно пшеничне
500 гр
  • Кефір
1 стакан
  • Яйце
1 шт.
  • Сіль
1 ч. Ложка
  • Цукор
100 гр
  • Сода
1 ч. Ложка
  • Слива
200 гр
  • Масло рослинне (для змащування)
2 ст. ложки

Приготування:

Відразу зазначу, що такі вареники можна робити з будь-якою начинкою: з сиром, якими ягодами.
Беремо кефір і трохи підігріваємо його.

Вареники парові зі сливами.

Додаємо в кефір сіль, столову ложку цукру, соду і яйце і збиваємо вінчиком.

Вареники парові зі сливами.

Борошно просіваємо в миску, робимо в ній ямку-поглиблення і туди виливаємо кефірну суміш.

Вареники парові зі сливами.

Замішуємо м'яке еластичність тісто і залишаємо його "відпочити" на 30 хвилин.

Вареники парові зі сливами.

Тим часом готуємо начинку. Я взяла сливи, помила, видалила кісточки і порізала на дрібні шматочки.

Вареники парові зі сливами.

Від тесту відрізаємо шматочок (в даному випадку четверту частину), розгортаємо в джгут і ріжемо його на шматочки завбільшки з волоський горіх, кожен шматочок, обвалюють у борошні й розгортаємо коржик.

Вареники парові зі сливами.

На корж кладемо кілька шматочків сливи, насипаємо півчайної ложки цукру і защипуємо краю.

Вареники парові зі сливами.

З цієї порції тесту у мене вийшло 25 вареників.

Вареники парові зі сливами.

Далі беремо пароварку, решітки змащуємо пензликом рослинним маслом і не щільно укладаємо вареники.
Діємо згідно з інструкцією, час приготування 10 хвилин.

Вареники парові зі сливами.

Вареники смачні гарячими, їх можна подати з вершковим маслом, сметаною, збитими вершками, посипати цукром або цукровою пудрою з корицею.

Вареники парові зі сливами.

Смачного!

Вареники парові зі сливами.

Приготування:

Відразу зазначу, що такі вареники можна робити з будь-якою начинкою: з сиром, якими ягодами.
Беремо кефір і трохи підігріваємо його.

Вареники парові зі сливами.

Додаємо в кефір сіль, столову ложку цукру, соду і яйце і збиваємо вінчиком.

Вареники парові зі сливами.

Борошно просіваємо в миску, робимо в ній ямку-поглиблення і туди виливаємо кефірну суміш.

Вареники парові зі сливами.

Замішуємо м'яке еластичність тісто і залишаємо його "відпочити" на 30 хвилин.

Вареники парові зі сливами.

Тим часом готуємо начинку. Я взяла сливи, помила, видалила кісточки і порізала на дрібні шматочки.

Вареники парові зі сливами.

Від тесту відрізаємо шматочок (в даному випадку четверту частину), розгортаємо в джгут і ріжемо його на шматочки завбільшки з волоський горіх, кожен шматочок, обвалюють у борошні й розгортаємо коржик.

Вареники парові зі сливами.

На корж кладемо кілька шматочків сливи, насипаємо півчайної ложки цукру і защипуємо краю.

Вареники парові зі сливами.

З цієї порції тесту у мене вийшло 25 вареників.

Вареники парові зі сливами.

Далі беремо пароварку, решітки змащуємо пензликом рослинним маслом і не щільно укладаємо вареники.
Діємо згідно з інструкцією, час приготування 10 хвилин.

Вареники парові зі сливами.

Вареники смачні гарячими, їх можна подати з вершковим маслом, сметаною, збитими вершками, посипати цукром або цукровою пудрою з корицею.

Вареники парові зі сливами.

Смачного!

Вареники парові зі сливами.


СХОЖІ МАТЕРІАЛИ

Вареники з сиром

Вареники з сиром

Призначення: ОбідОсновний інгредієнт: ІншеБлюдо: Гаряче блюдоЧас приготування:… ...

Вареники ледачі

Вареники ледачі

Призначення: СніданокОсновний інгредієнт: ІншеБлюдо: ІншеЧас приготування:… ...

Увага, тільки СЬОГОДНІ!