» » Товстолобик смажений

Товстолобик смажений

Призначення: Соуси, підливи



Основний інгредієнт: Птах



Блюдо: Гаряче блюдо

Час приготування:

Географія кухні: Кухня Європи

Товстолобик - недорога і дуже корисна риба. Цю рибку багато обходять стороною через кістлявою і специфічного запаху, але якщо її вміло приготувати, то і кісток буде трохи менше і запах зникне.

Інгредієнти:

  • товстолобик
1,5 кг
  • сіль
за смаком
  • лимон
0,5 шт
  • спеції для риби
за смаком
  • мука
6 ст.л.
  • масло рослинне
для обсмажування

Приготування:

Рибу очистити від луски (робити це краще спеціальним пристосуванням або ж уже купувати чищену рибу), видалити нутрощі і зябра. Добре вимити. Нарізати шматочками. Голову відрізати (з голови виходить дуже смачне холодець або вуха).

Товстолобик смажений

Підготовлені шматки товстолобика скропити лимонним соком, посолити, посипати приправами для риби і залишити хвилин на 10 (лимонний сік допоможе позбутися запаху).

Товстолобик смажений

Обваляти шматки риби в борошні і викласти на розігріту з рослинною олією сковороду.

Товстолобик смажений

Обсмажити з двох сторін рибку до готовності на середньому вогні.

Товстолобик смажений

Викласти на тарілку. Подавати в теплому вигляді, можна посипати кропом. Мої чоловіки люблять смаженого товстолобика з картопляним пюре, я - з овочевим салатом. Рибка ця досить жирна, і чим більше, тим жирніше!
Смачного!

Товстолобик смажений

Приготування:

Рибу очистити від луски (робити це краще спеціальним пристосуванням або ж уже купувати чищену рибу), видалити нутрощі і зябра. Добре вимити. Нарізати шматочками. Голову відрізати (з голови виходить дуже смачне холодець або вуха).

Товстолобик смажений

Підготовлені шматки товстолобика скропити лимонним соком, посолити, посипати приправами для риби і залишити хвилин на 10 (лимонний сік допоможе позбутися запаху).

Товстолобик смажений

Обваляти шматки риби в борошні і викласти на розігріту з рослинною олією сковороду.

Товстолобик смажений

Обсмажити з двох сторін рибку до готовності на середньому вогні.

Товстолобик смажений

Викласти на тарілку. Подавати в теплому вигляді, можна посипати кропом. Мої чоловіки люблять смаженого товстолобика з картопляним пюре, я - з овочевим салатом. Рибка ця досить жирна, і чим більше, тим жирніше!
Смачного!

Товстолобик смажений


СХОЖІ МАТЕРІАЛИ

Риба з овочами

Риба з овочами

Основні інгредієнти: Карпо, Лук, Морква Час приготування:Українська кухня… ...

Смажені "подлещики"

Смажені "подлещики"

Призначення: ОбідОсновний інгредієнт: Риба, морепродуктиБлюдо: Гаряче блюдоЧас… ...

Кінг кліп смажений

Кінг кліп смажений

Призначення: ІншеОсновний інгредієнт: Риба, морепродуктиБлюдо: Гаряче блюдоЧас… ...

Лінь в паніровці

Лінь в паніровці

Основні інгредієнти: Лінь, Борошно Час приготування: 40м3 порції… ...

Увага, тільки СЬОГОДНІ!