» » Аранчіні (рисові крокети)

Аранчіні (рисові крокети)

Призначення: Закуска



Основний інгредієнт: Інше



Блюдо: Гаряче блюдо

Час приготування:

Географія кухні: Кухня Європи

Аранчіні (італ. Arancini - «маленькі апельсини»). Таку назву крокети отримали тому, що за кольором і формою нагадують апельсин.
Начинка може бути найрізноманітнішою: м'ясний, сирною, з сиром, з шинкою, з яйцем ...

Інгредієнти:

  • рис (круглий білий)
500 г
  • сир твердий (пармезан)
100 г
  • масло вершкове
30 г
  • яєчні жовтки
3 шт
  • сіль
за смаком
  • яловичий фарш
200 г
  • масло вершкове
25 г
  • оливкова олія
1 ст. ложка
  • цибуля ріпчаста
30 г (це 1 невелика цибулина)
  • зелений горошок (у мене заморожений)
80 г
  • томатна паста (взяла пюре зі свіжих помідорів
40 мл
  • вино червоне столове
100 мл
  • сир м'який (я брала російський, в оригіналі моцарелла)
100 г
  • сіль, перець, прянощі
за смаком
  • для панірування
1 яйце і 1 білок
  • для панірування
мелені сухарі

Приготування:

Відварити рис у підсоленій воді (рис не промивала), води потрібно 1 -1,2 літра. Я залила 1,1 л.
Рис повинен бути повністю готовий і представляти собою в'язку крохмальну масу.
Зняти з плити і дати охолонути.
Тим часом готуємо начинку. Подрібнити очищену цибулю.
Обсмажити цибулю на вершковому і оливковій олії. Додати фарш, злегка все обсмажити.
Влити червоне вино.
Гасити без кришки до повного википання рідини, додати сіль / перець / травкі.Вліть томатну пасту.
Замість пасти я використовувала м'якоть 4 невеликих помідорів. Видалила з них шкірку і подрібнити в блендері.
Гасити всі разом до повного зникнення вологи (щоб з фаршем можна було потім легко працювати).
Додати горошок (була рекомендація заморожений горошок злегка проварити, але я його просто повністю розморозила і поклала як є).
Аранчіні (рисові крокети)

Готову начинку можна відставити убік.
Натерти пармезан.
Покласти в рис жовтки (білки я використовувала на приготування "Амаретто" з волоськими горіхами), додати шафран. Справжній шафран дуже дорогий, для додання жовтуватого відтінку рисової масі я поклала щіпку куркуми.
Аранчіні (рисові крокети)

Додати вершкове масло, натертий пармезан.
Перемішати до однорідного стану, щоб рис став рівномірно жовтим.
Якщо потрібно дати рисової масі ще охолонути.
Для формування крокет взяти пригорщу рисової маси мокрими руками, злегка її спресувати, надати щодо круглу форму, збоку зробити заглиблення, в яке потрібно покласти м'ясну начинку і м'який сир, нарізаний кубиками.
Поглиблення закрити, сформувати круглу крокету.
У мене вийшло 11 крокет розміром з невеликий апельсин.
Занурити заготовку в яєчну масу, обваляти в сухарях.
Аранчіні (рисові крокети)

Обсмажити в розпеченому маслі.
Аранчіні (рисові крокети)

Готові крокети викладати на паперові серветки або рушника, щоб вони вбирали надлишок олії.
Прикрасити аранчіні лавровими листочками.
Аранчіні (рисові крокети)

Приготування:

Відварити рис у підсоленій воді (рис не промивала), води потрібно 1 -1,2 літра. Я залила 1,1 л.
Рис повинен бути повністю готовий і представляти собою в'язку крохмальну масу.
Зняти з плити і дати охолонути.
Тим часом готуємо начинку. Подрібнити очищену цибулю.
Обсмажити цибулю на вершковому і оливковій олії. Додати фарш, злегка все обсмажити.
Влити червоне вино.
Гасити без кришки до повного википання рідини, додати сіль / перець / травкі.Вліть томатну пасту.
Замість пасти я використовувала м'якоть 4 невеликих помідорів. Видалила з них шкірку і подрібнити в блендері.
Гасити всі разом до повного зникнення вологи (щоб з фаршем можна було потім легко працювати).
Додати горошок (була рекомендація заморожений горошок злегка проварити, але я його просто повністю розморозила і поклала як є).
Аранчіні (рисові крокети)

Готову начинку можна відставити убік.
Натерти пармезан.
Покласти в рис жовтки (білки я використовувала на приготування "Амаретто" з волоськими горіхами), додати шафран. Справжній шафран дуже дорогий, для додання жовтуватого відтінку рисової масі я поклала щіпку куркуми.
Аранчіні (рисові крокети)

Додати вершкове масло, натертий пармезан.
Перемішати до однорідного стану, щоб рис став рівномірно жовтим.
Якщо потрібно дати рисової масі ще охолонути.
Для формування крокет взяти пригорщу рисової маси мокрими руками, злегка її спресувати, надати щодо круглу форму, збоку зробити заглиблення, в яке потрібно покласти м'ясну начинку і м'який сир, нарізаний кубиками.
Поглиблення закрити, сформувати круглу крокету.
У мене вийшло 11 крокет розміром з невеликий апельсин.
Занурити заготовку в яєчну масу, обваляти в сухарях.
Аранчіні (рисові крокети)

Обсмажити в розпеченому маслі.
Аранчіні (рисові крокети)

Готові крокети викладати на паперові серветки або рушника, щоб вони вбирали надлишок олії.
Прикрасити аранчіні лавровими листочками.
Аранчіні (рисові крокети)


СХОЖІ МАТЕРІАЛИ

Крокети з тунцем

Крокети з тунцем

Основні інгредієнти: Тунець Час приготування: 40м6 порційФранцузька кухня… ...

Аранчіні

Аранчіні

Призначення: ОбідОсновний інгредієнт: ІншеБлюдо: Гаряче блюдоЧас приготування:… ...

"Смажений" суп

"Смажений" суп

Призначення: ОбідОсновний інгредієнт: ОвочіБлюдо: Гаряче блюдоЧас приготування:… ...

Увага, тільки СЬОГОДНІ!