» » Вареники з капустою

Вареники з капустою

Призначення: Інше



Основний інгредієнт: Інше



Блюдо: Гаряче блюдо

Час приготування:

Географія кухні: Кухня Європи

Вареники дуже популярні на Україні. Їх їдять на сніданок, обід і вечерю. Ось ще один варіант з тушкованою капустою. Рецепт тіста від відомого багатьом кулінара Похлебкина. Тісто чудове, в процесі розкочування і ліплення вареників борошно не потрібна - воно не липне до рук.

Інгредієнти:

  • Борошно
2 скл
  • Вода
0,75 скл.
  • Масло рослинне
2 ст.л.
  • Сіль
0,5 ч.л.
  • Капуста білокачанна
300 м
  • Цибуля ріпчаста
1 шт.

Приготування:

У миску насипаємо борошно і сіль. Воду нагріваємо до 50-60 градусів за Цельсієм. Це дуже важливо! Якщо заварювати окропом, то вийде зовсім не те. Я пробувала. У Похлебкина саме така температура. Якщо немає градусника, орієнтуйтеся на воду, яку витримає ваш палець. Скажімо так: терпимо гаряча. Ось цю воду поступово наливаємо в борошно і замішуємо м'яке, еластичне тісто. Прикриваємо його рушником і даємо відпочити хвилин 30.

Вареники з капустою

Тісто розгортаємо в пласт і вирізаємо гуртки.

Вареники з капустою

Як гасити капусту всі знають. Дрібно шаткуємо цибулю і капусту і тушкуємо під кришкою. Солимо. Я томат не кладу якщо роблю начинку для вареників. Саме така капуста має грибний смак. Викладаємо по ложці на гурток.

Вареники з капустою

Напівфабрикат готовий до варіння.

Вареники з капустою

У киплячу, підсолену воду кидаємо вареники і варимо хвилин 7-10.

Вареники з капустою

Подаємо зі сметаною.

Вареники з капустою

Приготування:

У миску насипаємо борошно і сіль. Воду нагріваємо до 50-60 градусів за Цельсієм. Це дуже важливо! Якщо заварювати окропом, то вийде зовсім не те. Я пробувала. У Похлебкина саме така температура. Якщо немає градусника, орієнтуйтеся на воду, яку витримає ваш палець. Скажімо так: терпимо гаряча. Ось цю воду поступово наливаємо в борошно і замішуємо м'яке, еластичне тісто. Прикриваємо його рушником і даємо відпочити хвилин 30.

Вареники з капустою

Тісто розгортаємо в пласт і вирізаємо гуртки.

Вареники з капустою

Як гасити капусту всі знають. Дрібно шаткуємо цибулю і капусту і тушкуємо під кришкою. Солимо. Я томат не кладу якщо роблю начинку для вареників. Саме така капуста має грибний смак. Викладаємо по ложці на гурток.

Вареники з капустою

Напівфабрикат готовий до варіння.

Вареники з капустою

У киплячу, підсолену воду кидаємо вареники і варимо хвилин 7-10.

Вареники з капустою

Подаємо зі сметаною.

Вареники з капустою


СХОЖІ МАТЕРІАЛИ

Вареники з сиром

Вареники з сиром

Призначення: ОбідОсновний інгредієнт: ІншеБлюдо: Гаряче блюдоЧас приготування:… ...

Вареники з вишнею

Вареники з вишнею

Призначення: ДесертОсновний інгредієнт: ФруктиБлюдо: Гаряче блюдоЧас… ...

Вареники з капустою

Вареники з капустою

Основні інгредієнти: Капуста, Борошно Час приготування: 1ч3 порціїУкраїнська… ...

Увага, тільки СЬОГОДНІ!