» » Пататапітта

Пататапітта

Призначення: Обід



Основний інгредієнт: Овочі



Блюдо: Гаряче блюдо

Час приготування:

Географія кухні: Кухня Європи

Патата - картопля, питта - пиріг. Смачна і ситна картопляна запіканка по-грецьки! Рецепт з грецького журналу "OLIVE", Який показала Наташа natapit.

Інгредієнти:

  • Картопля (варений)
1 кг
  • М'ясо (або ковбаса, копчені)
100 г
  • Фета або бринза
100 г
  • Сир твердий (натертий, різних видів)
100-150 г
  • Яйце
4 шт
  • Спеції (сіль, перець)
  • Кунжут (і сухарі для посипання)
  • Масло вершкове (для змащування)
  • Олія оливкова (рослинна)
1-2 ст.л

Приготування:

Картоплю відварити в підсоленій воді і придушити, як на пюре, але без фанатизму ...
Включити духовку на розігрів.

Пататапітта

Копчене м'ясо (у мене - свиняча і яловича шинка) нарізати смужками / шматочками і додати в картопляну масу.

Пататапітта

Бринзу (фету) поламати шматочками і додати до картопляної маси.

Пататапітта

... я додала 50г тертого пармезану (в рецепті - швейцарський Грюйєр або інший ароматний сир)

Пататапітта

...додала терту моцарелу (можна емменталь, гауду або інший твердий сир). Всі сири змішуються з картопляною масою.

Пататапітта

Збити до однорідності 4 яйця.

Пататапітта

Додати яєчну масу до картопляно-сирної. Посолити і поперчити. Ретельно перемішати.

Пататапітта

Змастити форму вершковим маслом і посипати сухарями. Викласти картопляний пиріг.

Пататапітта

Полити зверху 1-2 ст. л. оливкової / рослинного масла.Посипать кунжутом або сухарями.

Пататапітта

Випікати в заздалегідь розігрітій духовці при 180-200 * С до рум'яності (30-40 хвилин).

Пататапітта

Пататапітта

Приготування:

Картоплю відварити в підсоленій воді і придушити, як на пюре, але без фанатизму ...
Включити духовку на розігрів.

Пататапітта

Копчене м'ясо (у мене - свиняча і яловича шинка) нарізати смужками / шматочками і додати в картопляну масу.

Пататапітта

Бринзу (фету) поламати шматочками і додати до картопляної маси.

Пататапітта

... я додала 50г тертого пармезану (в рецепті - швейцарський Грюйєр або інший ароматний сир)

Пататапітта

...додала терту моцарелу (можна емменталь, гауду або інший твердий сир). Всі сири змішуються з картопляною масою.

Пататапітта

Збити до однорідності 4 яйця.

Пататапітта

Додати яєчну масу до картопляно-сирної. Посолити і поперчити. Ретельно перемішати.

Пататапітта

Змастити форму вершковим маслом і посипати сухарями. Викласти картопляний пиріг.

Пататапітта

Полити зверху 1-2 ст. л. оливкової / рослинного масла.Посипать кунжутом або сухарями.

Пататапітта

Випікати в заздалегідь розігрітій духовці при 180-200 * С до рум'яності (30-40 хвилин).

Пататапітта

Пататапітта


СХОЖІ МАТЕРІАЛИ

Запіканка з сиру

Запіканка з сиру

Призначення: ВипічкаОсновний інгредієнт: ІншеБлюдо: ІншеЧас приготування: 30-60… ...

Картопляний флан

Картопляний флан

Призначення: ВечеряОсновний інгредієнт: ОвочіБлюдо: Гаряче блюдоЧас… ...

Увага, тільки СЬОГОДНІ!