» » Рибні палички

Рибні палички

Призначення: Обід



Основний інгредієнт: Риба, морепродукти



Блюдо: Гаряче блюдо

Час приготування:

Географія кухні: Інше

Смачна страва, яку люблять діти. Підійде будь-яка риба середньої щільності: окунь або тілапія, тріска. Кількість у мене приготовлено менше, ніж в рецепті.

Інгредієнти:

  • панко крихта або сушен.хлебная дрібна крихта
1 3/4 склянки
  • майонез
1/4 склянки
  • яйця
2 шт.
  • сіль
1 ч.л
  • мука
1/4 склянки
  • філе тілапії, очищене, розморозити
450 г

Приготування:

Розігріти духовку до 180 гр. Панко або хлібну крихту викладемо на деко і підсушити в духовці 5-10 хв.

Рибні палички

Переключити духовку до 230 гр. Змішати яйця і майонез, сіль до однорідності. В іншому блюді змішати борошно. У третьому блюді панко або хлібну крихту. Я робила з панко і хлібної крихтою.

Рибні палички

Занурюємо спочатку в борошно, потім в суміш з яйцем, останнє панко або хлібна крихта.

Рибні палички

Викладаємо на деко і ставимо в духовку на 6-10 хв. Готові рибні пальчики подаємо гарячими.

Рибні палички

Приготування:

Розігріти духовку до 180 гр. Панко або хлібну крихту викладемо на деко і підсушити в духовці 5-10 хв.

Рибні палички

Переключити духовку до 230 гр. Змішати яйця і майонез, сіль до однорідності. В іншому блюді змішати борошно. У третьому блюді панко або хлібну крихту. Я робила з панко і хлібної крихтою.

Рибні палички

Занурюємо спочатку в борошно, потім в суміш з яйцем, останнє панко або хлібна крихта.

Рибні палички

Викладаємо на деко і ставимо в духовку на 6-10 хв. Готові рибні пальчики подаємо гарячими.

Рибні палички


СХОЖІ МАТЕРІАЛИ

Свинячий щніцель

Свинячий щніцель

Призначення: ВечеряОсновний інгредієнт: СвининаБлюдо: Гаряче блюдоЧас… ...

Увага, тільки СЬОГОДНІ!