» » Соте з баклажанів і кабачків

Соте з баклажанів і кабачків

Призначення: Закуска



Основний інгредієнт: Овочі



Блюдо: Інше

Час приготування:

Географія кухні: Кухня Європи

Пропоную ще одну страву для харчуються по дієті №4 та №5. АБСОЛЮТНО нежирне і не смажене. Підходить і посту свого. Здоровим людям теж дуже корисно.

Інгредієнти:

  • Баклажан
2 шт.
  • Кабачок
2 шт.
  • Морква
2 шт.
  • Цибуля ріпчаста
2 шт.
  • Перець болгарський
3 шт.
  • Масло рослинне
  • Помідор
4 шт.
  • Борошно
  • Сіль і приправи
за смаком
  • Цукор
за смаком

Приготування:

Ріжемо моркву.

Соте з баклажанів і кабачків

Перець.

Соте з баклажанів і кабачків

Цибулю.

Соте з баклажанів і кабачків

Кабачки і баклажани.

Соте з баклажанів і кабачків


А тепер все складаємо шарами: морква, перець, цибулю. Кабачки і баклажани обволікає в борошні. Виходить два шари. Я роблю в каструлі з антипригарним покриттям. Помідори перемелює в блендері або м'ясорубці. Виходить стакан, можна замінити томатним соком. Солимо, заправляємо будь-якої вашої улюбленої приправою. Кладемо цукор за смаком і наливаємо 3/4 склянки води.
Таке блюдо давно всім відомо, але овочі завжди окремо обсмажують, а лише потім складають у каструлю. У мене ж блюдо знежирене. Повірте, воно нітрохи не гірше. Але якщо хочете, цілком можна додати 3-4 ложки рослинної олії. Варимо хвилин 40 до готовності.

Соте з баклажанів і кабачків

Готово.

Соте з баклажанів і кабачків

Приготування:

Ріжемо моркву.

Соте з баклажанів і кабачків

Перець.

Соте з баклажанів і кабачків

Цибулю.

Соте з баклажанів і кабачків

Кабачки і баклажани.

Соте з баклажанів і кабачків


А тепер все складаємо шарами: морква, перець, цибулю. Кабачки і баклажани обволікає в борошні. Виходить два шари. Я роблю в каструлі з антипригарним покриттям. Помідори перемелює в блендері або м'ясорубці. Виходить стакан, можна замінити томатним соком. Солимо, заправляємо будь-якої вашої улюбленої приправою. Кладемо цукор за смаком і наливаємо 3/4 склянки води.
Таке блюдо давно всім відомо, але овочі завжди окремо обсмажують, а лише потім складають у каструлю. У мене ж блюдо знежирене. Повірте, воно нітрохи не гірше. Але якщо хочете, цілком можна додати 3-4 ложки рослинної олії. Варимо хвилин 40 до готовності.

Соте з баклажанів і кабачків

Готово.

Соте з баклажанів і кабачків


СХОЖІ МАТЕРІАЛИ

Рецепт тещин язик

Рецепт тещин язик

Напевно, багатьом любителям овочевих заготовок доводилося куштувати зимовий… ...

Соте з баклажанів

Соте з баклажанів

Призначення: ВечеряОсновний інгредієнт: ОвочіБлюдо: Гаряче блюдоЧас… ...

Увага, тільки СЬОГОДНІ!