» » Гороховий гратин з грибами і шинкою

Гороховий гратин з грибами і шинкою

Призначення: Обід



Основний інгредієнт: Інше



Блюдо: Гаряче блюдо

Час приготування:

Географія кухні: Кухня Європи

Фантастично смачний гороховий гратин. Прості доповнення до гороху, нескладний у приготуванні, доступний по продуктах - саме так я можу описати цей гратин ...
Заходьте, угощайтесь і радуйте своїх близьких!

Інгредієнти:

  • Горох
200 г
  • Печериці
250 г
  • Лук репчаптий (великий)
1 шт
  • Масло вершкове (для смаження)
1 ст.л.
  • Петрушка (листя)
0,5-1 Пуч.
  • Шинка (карбонад, билик)
150 г
  • Сметана (дуже густа, у мене - крем-фреш)
150 мл
  • Сіль, перець
  • Сир твердий (тертий)
80-100 г

Приготування:

Горох потрібно готувати за інструкцією на упаковці. Якщо необхідно, то попередньо замочити в холодній воді на ніч.
У мене був "горох половинками, без попереднього замочування", Тому я просто додала в каструльку води. Співвідношення: 1 частина гороху і 3 частини води і варила 1 годину, до готовності.
НЕ солити!

Гороховий гратин з грибами і шинкою

Цибулю нарізати дрібними кубиками, а печериці - пластинками.
(Я взяла коричневі печериці - вони ароматні, але можна використовувати й інші гриби)
Розігріти вершкове (рослинне) масло в сковороді і злегка обсмажити спочатку цибулю, а потім додати до нього гриби і смажити все разом до випаровування рідини.
Зняти з вогню.

Гороховий гратин з грибами і шинкою

Готовий горох відкинути на друшляк і обдати його холодною водою.
Відміряти 4 ст.л. звареного гороху в окремий посуд і пюрировать їх разом з крем-фреш або дуже густою сметаною. Горох тут виступає загусником для Гратін.
Якщо сметана не надто густа, то просто зменшіть її кількість до 80-100 мл.

Гороховий гратин з грибами і шинкою

Листя петрушки дрібно порубати. Шинку або іншу варену шинку (я використовувала шинку Прошуто) нарізати тонкими смужками.

Змішати залишився готовий горох з петрушкою, шинкою і грибами, додати сметанно-гороховий соус.

І тільки після цього - добре посолити і поперчити !!!

Гороховий гратин з грибами і шинкою

Керамічну форму злегка змастити маслом, викласти в неї всю суміш і посипати невеликою кількістю тертого сиру. Закрити форму кришкою або фольгою і поставити в розігріту до максимуму духовку на 15 хв.
Після цього зняти кришку (фольгу), зменшити жар до 180 * С, посипати ще раз тертим сиром і запікати до рум'яності сиру.

Гороховий гратин з грибами і шинкою

Цей гратин рекомендують подавати з салатом зі свіжих овочів.

Гороховий гратин з грибами і шинкою

Смачного! Готуйте зі смаком!

Гороховий гратин з грибами і шинкою

Приготування:

Горох потрібно готувати за інструкцією на упаковці. Якщо необхідно, то попередньо замочити в холодній воді на ніч.
У мене був "горох половинками, без попереднього замочування", Тому я просто додала в каструльку води. Співвідношення: 1 частина гороху і 3 частини води і варила 1 годину, до готовності.
НЕ солити!

Гороховий гратин з грибами і шинкою

Цибулю нарізати дрібними кубиками, а печериці - пластинками.
(Я взяла коричневі печериці - вони ароматні, але можна використовувати й інші гриби)
Розігріти вершкове (рослинне) масло в сковороді і злегка обсмажити спочатку цибулю, а потім додати до нього гриби і смажити все разом до випаровування рідини.
Зняти з вогню.

Гороховий гратин з грибами і шинкою

Готовий горох відкинути на друшляк і обдати його холодною водою.
Відміряти 4 ст.л. звареного гороху в окремий посуд і пюрировать їх разом з крем-фреш або дуже густою сметаною. Горох тут виступає загусником для Гратін.
Якщо сметана не надто густа, то просто зменшіть її кількість до 80-100 мл.

Гороховий гратин з грибами і шинкою

Листя петрушки дрібно порубати. Шинку або іншу варену шинку (я використовувала шинку Прошуто) нарізати тонкими смужками.

Змішати залишився готовий горох з петрушкою, шинкою і грибами, додати сметанно-гороховий соус.

І тільки після цього - добре посолити і поперчити !!!

Гороховий гратин з грибами і шинкою

Керамічну форму злегка змастити маслом, викласти в неї всю суміш і посипати невеликою кількістю тертого сиру. Закрити форму кришкою або фольгою і поставити в розігріту до максимуму духовку на 15 хв.
Після цього зняти кришку (фольгу), зменшити жар до 180 * С, посипати ще раз тертим сиром і запікати до рум'яності сиру.

Гороховий гратин з грибами і шинкою

Цей гратин рекомендують подавати з салатом зі свіжих овочів.

Гороховий гратин з грибами і шинкою

Смачного! Готуйте зі смаком!

Гороховий гратин з грибами і шинкою


СХОЖІ МАТЕРІАЛИ

Гороховий суп-пюре

Гороховий суп-пюре

Призначення: ОбідОсновний інгредієнт: ІншеБлюдо: Гаряче блюдоЧас приготування:… ...

Суп пюре гороховий

Суп пюре гороховий

Призначення: ОбідОсновний інгредієнт: ІншеБлюдо: Гаряче блюдоЧас приготування:… ...

Увага, тільки СЬОГОДНІ!