» » Жюльєн збірний

Жюльєн збірний

Призначення: Вечеря



Основний інгредієнт: Овочі



Блюдо: Гаряче блюдо

Час приготування:

Географія кухні: Кухня Європи

Така запіканка має назву "Жюльєн" тільки в російській кухні .. У Франції жульєну немає, хоча назва саме французьке. Овочі, запечені у вершках або соусі бешамель, під сирною скоринкою. Я хочу запропонувати варіант запіканки економний, тобто залишки в холодильнику перетворюються на смачне блюдо, яким можна нагодувати всю сім'ю.

Інгредієнти:

  • Свіжі шампіньйони (великі)
4 шт.
  • Лук-порей
половина стебла
  • Кабачок (середній)
1 шт.
  • Вершки 30%
200 мл.
  • Крохмаль
3 ст.л.
  • Сіль, мускатний горіх, чорний перець
за смаком
  • Сир твердих сортів
50 гр.

Приготування:

Овочі нарізати дрібно

Жюльєн збірний

У глибоку сковороду налити трохи оливкового масла, спочатку злегка згасити цибулю порей, потім викласти нарізані овочі. Трохи посолити, накрити кришкою і тушкувати хвилин 10.

Жюльєн збірний

Додати вершки, дати закипіти.
Окремо розвести крохмаль в неповному склянці води і загустити овочі з вершками. Додати спеції за смаком. Не шкодуйте меленого мускату! З сіллю ж будьте обережні, так як верхній сирний шар буде солоним.

Жюльєн збірний

Тепер укладаємо наші порції. Які ще залишки є в холодильнику? У мене трохи відвареного рису. Добре підійдуть будь-які готові крупи (перловка, гречка ..)
На дно кокотниц кладемо трохи рису і накриваємо вийшов овочевим соусом. Ще раз нагадаю, що присутність рису це мій варіант "економного жульєну" .. Справа смаку, так би мовити.

Жюльєн збірний

Рясно засипаємо сиром і ставимо в духовку хвилин на 20.

Жюльєн збірний

Побажаю приємного апетиту тим, кому (вже) сподобалося!
Подавати можна з овочевим салатом.

Жюльєн збірний

Приготування:

Овочі нарізати дрібно

Жюльєн збірний

У глибоку сковороду налити трохи оливкового масла, спочатку злегка згасити цибулю порей, потім викласти нарізані овочі. Трохи посолити, накрити кришкою і тушкувати хвилин 10.

Жюльєн збірний

Додати вершки, дати закипіти.
Окремо розвести крохмаль в неповному склянці води і загустити овочі з вершками. Додати спеції за смаком. Не шкодуйте меленого мускату! З сіллю ж будьте обережні, так як верхній сирний шар буде солоним.

Жюльєн збірний

Тепер укладаємо наші порції. Які ще залишки є в холодильнику? У мене трохи відвареного рису. Добре підійдуть будь-які готові крупи (перловка, гречка ..)
На дно кокотниц кладемо трохи рису і накриваємо вийшов овочевим соусом. Ще раз нагадаю, що присутність рису це мій варіант "економного жульєну" .. Справа смаку, так би мовити.

Жюльєн збірний

Рясно засипаємо сиром і ставимо в духовку хвилин на 20.

Жюльєн збірний

Побажаю приємного апетиту тим, кому (вже) сподобалося!
Подавати можна з овочевим салатом.

Жюльєн збірний


СХОЖІ МАТЕРІАЛИ

Жюльєн в картоплі

Жюльєн в картоплі

Призначення: ЗакускаОсновний інгредієнт: ОвочіБлюдо: Гаряче блюдоЧас… ...

Жюльєн в лумаконі

Жюльєн в лумаконі

Призначення: ОбідОсновний інгредієнт: ПтахБлюдо: Гаряче блюдоЧас приготування:… ...

Сирний суп з рисом

Сирний суп з рисом

Призначення: ОбідОсновний інгредієнт: ІншеБлюдо: Гаряче блюдоЧас приготування:… ...

Увага, тільки СЬОГОДНІ!