» » Запечений короп з скоринкою

Запечений короп з скоринкою

Призначення: Обід



Основний інгредієнт: Риба, морепродукти



Блюдо: Гаряче блюдо

Час приготування:

Географія кухні: Кухня Європи

Смачна і дуже ароматна рибка, смачна, як у гарячому, так і в холодному вигляді.

Інгредієнти:

  • короп свіжий
700 г
  • Перець болгарський
2 шт
  • часник
1 зуб.
  • бальзамічний оцет
за смаком
  • оливкова олія
1 ст.л
  • крохмаль
2 ст.л.
  • панірувальні сухарі
3 ст.л
  • яйця курячий сирі
3 шт
  • сіль
0,5 ч.л.
  • вино біле
2 ст.л

Приготування:

Свіжого, що не морозива коропа очищаємо від луски, відрізаємо плавники, видаляємо зябра, я готувала без голови, ви можете залишити.

Запечений короп з скоринкою

Підрізаємо ножицями реберні кістки з обох сторін від хребта. Розкриваємо рибу, як книгу. Допомагаючи собі ножем, а потім ножицями, видаляємо хребет і ті кістки, які можна видалити.

Запечений короп з скоринкою

Збиваємо в мисці яйця з сіллю

Запечений короп з скоринкою

Додаємо крохмаль і панірувальні сухарі

Запечений короп з скоринкою

Викладаємо на деко, застелене пергаментом, у мене був запечений перець (перець запекла, зняла шкірку і шматочки замаринувала з часником, бальзаміком і оливковою олією), якщо у вас його немає, то просто промажьте пергамент оливковою олією

Запечений короп з скоринкою

Викладаємо коропа на деко, застелене пергаментом, розрізом вниз, скроплюємо вином і добре змащуємо вийшла масою. Ставимо рибу в гарячу духовку і запікаємо 30-35 хвилин при 180-200 градусах.

Запечений короп з скоринкою

Готовий короп дуже ароматний і смачні. До нього готуємо кисло-солодкий соус, але це в наступному рецепті.
Смачного =))

Запечений короп з скоринкою

Приготування:

Свіжого, що не морозива коропа очищаємо від луски, відрізаємо плавники, видаляємо зябра, я готувала без голови, ви можете залишити.

Запечений короп з скоринкою

Підрізаємо ножицями реберні кістки з обох сторін від хребта. Розкриваємо рибу, як книгу. Допомагаючи собі ножем, а потім ножицями, видаляємо хребет і ті кістки, які можна видалити.

Запечений короп з скоринкою

Збиваємо в мисці яйця з сіллю

Запечений короп з скоринкою

Додаємо крохмаль і панірувальні сухарі

Запечений короп з скоринкою

Викладаємо на деко, застелене пергаментом, у мене був запечений перець (перець запекла, зняла шкірку і шматочки замаринувала з часником, бальзаміком і оливковою олією), якщо у вас його немає, то просто промажьте пергамент оливковою олією

Запечений короп з скоринкою

Викладаємо коропа на деко, застелене пергаментом, розрізом вниз, скроплюємо вином і добре змащуємо вийшла масою. Ставимо рибу в гарячу духовку і запікаємо 30-35 хвилин при 180-200 градусах.

Запечений короп з скоринкою

Готовий короп дуже ароматний і смачні. До нього готуємо кисло-солодкий соус, але це в наступному рецепті.
Смачного =))

Запечений короп з скоринкою


СХОЖІ МАТЕРІАЛИ

Запечений короп

Запечений короп

Призначення: ВечеряОсновний інгредієнт: Риба, морепродуктиБлюдо: Гаряче… ...

Увага, тільки СЬОГОДНІ!