» » Кальмари по-сицилийски

Кальмари по-сицилийски

Призначення: Вечеря



Основний інгредієнт: Риба, морепродукти



Блюдо: Гаряче блюдо

Час приготування:

Географія кухні: Кухня Європи

Ідея рецепта взята з аудіо-міні-лекцій І. Лазерсона.
Блюдо дійсно є фізіологічним, білковим і здоровим, як було заявлено. Саме ця смакота була обрана для романтичної вечері по-італійськи. Точних пропорцій в рецепті не наведено, тому співвідношення брала на свій смак.
Можу сказати, що при всій невитіюватість і простоті смак о-о-чень багатий. Справжня насолода для смакових рецепторів: каперси, підсмажені кедрові горішки, вино ... Це потрібно спробувати!

Інгредієнти:

  • кальмари очищені
2 тушки
  • кедрові горішки
1 ст. ложка
  • каперси
1 ч. Ложка
  • подрібнені помідори (замінила томатним соусом)
2 шт (півсклянки негустого соусу)
  • вино біле
100 мл
  • часник
1 зубок
  • пекучий перець (не брала)
за бажанням і за смаком

Приготування:

Підготувати всі необхідні інгредієнти. Поставити вариться рис.
Кальмари промити, видалити внутрішню хорду (жорсткий шматочок всередині). Нарізати довільно. Я розмолола полосочками середньої ширини.
Кальмари по-сицилийски

У зубочка часнику обов'язково видалити внутрішній паросток (це дозволить позбутися неприємного аспекту в ароматі, не варто боятися в цій страві часнику, він зовсім небагато оттенит смак), дрібно порізати і злегка "погріти" на сковороді або в сотейнику в оливковій олії. Додати кедрові горішки, злегка їх обсмажити. Покласти каперси. Залити вином.
Додати помідори (у мене томатний соус). Дати покипіти трохи і викласти кальмари. Тут настає момент істини, тому кальмари потрібно потримати буквально 2-3 хвилини. Оскільки далі вони вже стануть гумовими.
Кальмари по-сицилийски

Викласти на тарілку відварений рис - по серединці готові кальмари. Прикрасити за своїм смаком.
Кальмари по-сицилийски

Приготування:

Підготувати всі необхідні інгредієнти. Поставити вариться рис.
Кальмари промити, видалити внутрішню хорду (жорсткий шматочок всередині). Нарізати довільно. Я розмолола полосочками середньої ширини.
Кальмари по-сицилийски

У зубочка часнику обов'язково видалити внутрішній паросток (це дозволить позбутися неприємного аспекту в ароматі, не варто боятися в цій страві часнику, він зовсім небагато оттенит смак), дрібно порізати і злегка "погріти" на сковороді або в сотейнику в оливковій олії. Додати кедрові горішки, злегка їх обсмажити. Покласти каперси. Залити вином.
Додати помідори (у мене томатний соус). Дати покипіти трохи і викласти кальмари. Тут настає момент істини, тому кальмари потрібно потримати буквально 2-3 хвилини. Оскільки далі вони вже стануть гумовими.
Кальмари по-сицилийски

Викласти на тарілку відварений рис - по серединці готові кальмари. Прикрасити за своїм смаком.
Кальмари по-сицилийски


СХОЖІ МАТЕРІАЛИ

Увага, тільки СЬОГОДНІ!