» » Котлети з кабачками

Котлети з кабачками

Призначення: Обід



Основний інгредієнт: Інше



Блюдо: Гаряче блюдо

Час приготування:

Географія кухні: Кухня Європи

При приготуванні котлет, намагаюся, щоб завжди вони були соковитими, але при цьому не перебити добавками смак м'яса. Якщо щось, додаю, наприклад овочі, тоді зменшую кількість сухарів і т.д. Сьогодні я хочу запропонувати варіант котлет, які завжди виходять дуже соковитими. А смак кропу робить їх річними.

Інгредієнти:

  • фарш свинячий
500 г
  • цибуля ріпчаста
1шт.
  • кабачок
100 г
  • сухарі
2 ст. лож.
  • молоко
100 мл
  • яйце
1 шт.
  • кріп
1/2 пучка
  • сіль, перець
за смаком
  • масло рослинне
для смаження

Приготування:

У мене була свинина, в міру жирна. Я її двічі перемолола. Роблю це для того, щоб фарш став більш однорідним і котлети з нього більш м'якше.

Котлети з кабачками

Кріп дрібно порізати і додати у фарш.

Котлети з кабачками

Лук можна дрібно порізати, а можна потерти.

Котлети з кабачками

До фаршу додати розмочені сухарі, яйце, натертий кабачок, сіль, перець

Котлети з кабачками

Всі продукти добре размешіваем.Хочу порадити, щоб не летіли бризки, помістіть ваш фарш в пакет, а краще два, зав'яжіть щільно і покидати пакет в миску хвилин п'ять. Фарш насититься повітрям і стане однорідним. Котлети з такого фаршу виграють в смаку.

Котлети з кабачками

Мокрими руками формуємо котлети.

Котлети з кабачками

Обвалюють у панірувальних сухарях і смажимо на розігрітій сковороді, на рослинній олії з двох сторін.

Котлети з кабачками

Котлети вийшли соковитими.

Котлети з кабачками

Приготування:

У мене була свинина, в міру жирна. Я її двічі перемолола. Роблю це для того, щоб фарш став більш однорідним і котлети з нього більш м'якше.

Котлети з кабачками

Кріп дрібно порізати і додати у фарш.

Котлети з кабачками

Лук можна дрібно порізати, а можна потерти.

Котлети з кабачками

До фаршу додати розмочені сухарі, яйце, натертий кабачок, сіль, перець

Котлети з кабачками

Всі продукти добре размешіваем.Хочу порадити, щоб не летіли бризки, помістіть ваш фарш в пакет, а краще два, зав'яжіть щільно і покидати пакет в миску хвилин п'ять. Фарш насититься повітрям і стане однорідним. Котлети з такого фаршу виграють в смаку.

Котлети з кабачками

Мокрими руками формуємо котлети.

Котлети з кабачками

Обвалюють у панірувальних сухарях і смажимо на розігрітій сковороді, на рослинній олії з двох сторін.

Котлети з кабачками

Котлети вийшли соковитими.

Котлети з кабачками


СХОЖІ МАТЕРІАЛИ

Котлети з картоплею

Котлети з картоплею

Призначення: ОбідОсновний інгредієнт: ІншеБлюдо: Гаряче блюдоЧас приготування:… ...

Увага, тільки СЬОГОДНІ!