» » Мойва смажена зі спеціями

Мойва смажена зі спеціями

Призначення: Вечеря



Основний інгредієнт: Риба, морепродукти



Блюдо: Гаряче блюдо

Час приготування:

Географія кухні: Кухня Європи

У моїй родині є свій раціон на тиждень. І кожен четвер, ще від моїх батьків у нас рибний. У цей день ми не вживаємо м'яса, а тільки рибу і пісні страви. Так як у Нас в сім'ї є маленькі діти я вважаю це дуже правильно. Адже їх підростаючому організму дуже потрібні такі мікроелементи як фтор і фосфор. Не завжди, я знаю, діти люблять вживати рибу. Щоб уникнути таких проблем з нашими дітьми, ми садили їх за наш стіл з 6 місяців, і діти звикли до певну графіком страв на тиждень. Так що рибку ми лопає із задоволенням всією сім'єю.

Інгредієнти:

  • Риба мойва
1 кг
  • Борошно пшеничне вищого ґатунку
100 г
  • Приправа для риби
за смаком
  • Кухонна сіль
за смаком
  • Соняшникова олія
100 мл

Приготування:

Для приготування такої пікантної, трохи не дитячої риби Вам знадобляться такі інгредієнти: мойва, спеції "для риби", Або я часто використовую приправу італійські трави, борошно, сіль, і соняшникова олія для обсмажування.

Мойва смажена зі спеціями

Мойву промийте ретельно під проточною водою.

Мойва смажена зі спеціями

Підготуйте дошку або я використовую чисті аркуші паперу. Висипаємо на них борошно, додаємо сіль і спеції добре перемішати, до однорідності.

Мойва смажена зі спеціями

Обваляти окремо кожну мойву акуратно в підготовленій борошні. Мойва повинна повністю покритися борошном, без пробілів.

Мойва смажена зі спеціями

Сковороду поставити на плиту, розігріти додати 50 мл. соняшникової олії, викласти дуже акуратно рибу на сковорідку.

Мойва смажена зі спеціями

Обсмажувати рибу з двох сторін на слабкому вогні підливаючи по трохи соняшникової олії, до появи золотистої скоринки.

Мойва смажена зі спеціями

Готову рибу викласти акуратно на тарілку, подавати до столу гарячою. Приємного Вам апетиту!

Мойва смажена зі спеціями

Приготування:

Для приготування такої пікантної, трохи не дитячої риби Вам знадобляться такі інгредієнти: мойва, спеції "для риби", Або я часто використовую приправу італійські трави, борошно, сіль, і соняшникова олія для обсмажування.

Мойва смажена зі спеціями

Мойву промийте ретельно під проточною водою.

Мойва смажена зі спеціями

Підготуйте дошку або я використовую чисті аркуші паперу. Висипаємо на них борошно, додаємо сіль і спеції добре перемішати, до однорідності.

Мойва смажена зі спеціями

Обваляти окремо кожну мойву акуратно в підготовленій борошні. Мойва повинна повністю покритися борошном, без пробілів.

Мойва смажена зі спеціями

Сковороду поставити на плиту, розігріти додати 50 мл. соняшникової олії, викласти дуже акуратно рибу на сковорідку.

Мойва смажена зі спеціями

Обсмажувати рибу з двох сторін на слабкому вогні підливаючи по трохи соняшникової олії, до появи золотистої скоринки.

Мойва смажена зі спеціями

Готову рибу викласти акуратно на тарілку, подавати до столу гарячою. Приємного Вам апетиту!

Мойва смажена зі спеціями


СХОЖІ МАТЕРІАЛИ

Як засолити мойву

Як засолити мойву

Схожі стравиВиноград фарширований козячим сиром і фісташкамиСирний куля з… ...

Як посмажити мойву

Як посмажити мойву

Схожі стравиЯк посмажити креветкиЯк посмажити арахіс Маленька рибка під назвою… ...

Корюшка

Корюшка

Корюшка - Маленька риба Osperus eperlandus (до 20 см в довжину), що належить до… ...

Мойва

Мойва

Мойва - вид корюшки, яка належить до сімейства лососевих. Риба мешкає у водах… ...

Котлети з мойви

Котлети з мойви

Основні інгредієнти: Мойва Час приготування: 1ч 30м6 порцій Соковиті і ніжні,… ...

Увага, тільки СЬОГОДНІ!