» » Судак у вершках з лісовими грибами

Судак у вершках з лісовими грибами

Призначення: Обід



Основний інгредієнт: Риба, морепродукти



Блюдо: Гаряче блюдо

Час приготування:

Географія кухні: Кухня Європи

Риба з грибами рідкісне поєднання в стравах, якщо все ж зважитися приготувати судака в вершках з лісовими грибами, то ви зрозумієте який це дивовижний тандем смаку. Подаємо з рисом, овочевим салатом або відвареної картоплею і свіжою зеленню.

Інгредієнти:

  • Філе судака
800-900 г
  • Цибулина
1 шт.
  • Заморожені лісові гриби - 500 г (розморозити)
500 г
  • Вершки 20-33%
1 стакан
  • Сіль, перець
за смаком
  • Сушений чебрець
1 ч.л.
  • Сушений кріп
1 ч.л.
  • Рослинна олія
для смаження

Приготування:

Беремо свіжого судака вагою приблизно 1200 г

Судак у вершках з лісовими грибами

Чистимо, відрізаємо плавники, прибираємо нутрощі, промиваємо. Голову і хвіст відрізаємо, вони у нас підуть на рибний суп (з картоплею), уздовж хребта робимо надріз близько до кісток і поступово зрізаємо з кісток м'ясо. Те ж саме робимо і з іншого боку. Це дуже просто і швидко, головне бажання і гострий ніж. В результаті у мене вийшло два красивих філе з шкіркою і сюрприз у вигляді ікри

Судак у вершках з лісовими грибами

Тепер займемося іншим. Цибулю чистимо і нарізаємо чверть-кільцями

Судак у вершках з лісовими грибами

У сковороді нагріваємо трохи рослинного масла і обсмажуємо цибулю до золотистого

Судак у вершках з лісовими грибами

Потім додаємо до цибулі розморожені гриби (у мене підосичники) і смажимо, постійно помішуючи, до випаровування рідини, хвилин 10-15

Судак у вершках з лісовими грибами

Гриби з цибулею солимо, вимикаємо плиту і відставляємо сковороду в сторону.
Форму для запікання трохи змащуємо рослинним маслом. Філе судака нарізаємо впоперек шматочками шириною 4-5 см і викладаємо у форму шкіркою вниз. Солимо, перчимо і посипаємо улюбленої приправою. Я взяла сушений чебрець

Судак у вершках з лісовими грибами

Поверх риби викладаємо обсмажену цибулю та гриби

Судак у вершках з лісовими грибами

Вершки злегка присаливаем і додаємо сушений кріп

Судак у вершках з лісовими грибами

Заливаємо ними рибу і гриби

Судак у вершках з лісовими грибами

і відправляємо в духовку на півгодини. Якщо форма керамічна (як у мене), ставимо в холодну духовку, а якщо ні, то розігріваємо її заздалегідь до 180 градусів.
Через півгодини блюдо придбає ось такий апетитний вигляд

Судак у вершках з лісовими грибами

Подаємо з рисом, овочевим салатом або відвареної картоплею і мелкопорезанной свіжою зеленню.

Судак у вершках з лісовими грибами

Приготування:

Беремо свіжого судака вагою приблизно 1200 г

Судак у вершках з лісовими грибами

Чистимо, відрізаємо плавники, прибираємо нутрощі, промиваємо. Голову і хвіст відрізаємо, вони у нас підуть на рибний суп (з картоплею), уздовж хребта робимо надріз близько до кісток і поступово зрізаємо з кісток м'ясо. Те ж саме робимо і з іншого боку. Це дуже просто і швидко, головне бажання і гострий ніж. В результаті у мене вийшло два красивих філе з шкіркою і сюрприз у вигляді ікри

Судак у вершках з лісовими грибами

Тепер займемося іншим. Цибулю чистимо і нарізаємо чверть-кільцями

Судак у вершках з лісовими грибами

У сковороді нагріваємо трохи рослинного масла і обсмажуємо цибулю до золотистого

Судак у вершках з лісовими грибами

Потім додаємо до цибулі розморожені гриби (у мене підосичники) і смажимо, постійно помішуючи, до випаровування рідини, хвилин 10-15

Судак у вершках з лісовими грибами

Гриби з цибулею солимо, вимикаємо плиту і відставляємо сковороду в сторону.
Форму для запікання трохи змащуємо рослинним маслом. Філе судака нарізаємо впоперек шматочками шириною 4-5 см і викладаємо у форму шкіркою вниз. Солимо, перчимо і посипаємо улюбленої приправою. Я взяла сушений чебрець

Судак у вершках з лісовими грибами

Поверх риби викладаємо обсмажену цибулю та гриби

Судак у вершках з лісовими грибами

Вершки злегка присаливаем і додаємо сушений кріп

Судак у вершках з лісовими грибами

Заливаємо ними рибу і гриби

Судак у вершках з лісовими грибами

і відправляємо в духовку на півгодини. Якщо форма керамічна (як у мене), ставимо в холодну духовку, а якщо ні, то розігріваємо її заздалегідь до 180 градусів.
Через півгодини блюдо придбає ось такий апетитний вигляд

Судак у вершках з лісовими грибами

Подаємо з рисом, овочевим салатом або відвареної картоплею і мелкопорезанной свіжою зеленню.

Судак у вершках з лісовими грибами


СХОЖІ МАТЕРІАЛИ

Риба по-паризькі

Риба по-паризькі

Основні інгредієнти: Судак Час приготування: 60м4 порціїФранцузька кухня… ...

Увага, тільки СЬОГОДНІ!