» » Канедерлі з хліба і ковбас в бульйоні

Канедерлі з хліба і ковбас в бульйоні

Призначення: Обід



Основний інгредієнт: Інше



Блюдо: Гаряче блюдо

Час приготування:

Географія кухні: Кухня Європи

Ця страва існує в Італії в регіональній кухні таких північних областей як Трентіно-Альто-Адіже. Тут перехрестя італійської та німецької культур поділяється на дві незалежних провінції: Тренто (на півдні), історично італійську по мові і культурі, і Больцано (на півночі), більше відому як Південний Тіроль, де місцеве населення говорить німецькою. Канедерлі Canederli або Кнёдель німецькою - це перше блюдо, яке представляє з себе практично великі ньокки з різних складових в залежності від рецепту. Може подаватися з соусом або в бульйоні. Це простий, але смачний рецепт. До того ж дозволяє очистити холодильник від завалялися шматочків ковбаси чи копченого м'яса, а також використовувати вчорашній хліб :) Рецепт з книги Валентино Бонтемпі "Італійська кухня". Я готувала півпорції, трохи змінивши пропорції (див. У дужках).

Інгредієнти:

  • черствий хліб без кірки
500 г (250 г)
  • яйце
2 шт (1 шт)
  • молоко
2 ст. (1 склянка)
  • часник
1 зубчик
  • копчені м'ясні вироби
200 г (180 г)
  • лук
1 шт (0,5 шт)
  • мука
1 ст.л. (1 ст.л. без гірки)
  • томатний соус
2 ст.л.
  • петрушка
1 гілочка
  • тертий пармезан
жменю (50 г)
  • сіль, перець
за смаком
  • овочевий або курячий бульйон
за смаком
  • вершкове масло (+ рослинне)
для обсмажування

Приготування:

Хліб нарізати шматочками, замочити в молоці на кілька годин (мені вистачило 1,5 години).


Канедерлі з хліба і ковбас в бульйоні

М'ясні вироби провернути через м'ясорубку.


Канедерлі з хліба і ковбас в бульйоні

Цибуля, часник і петрушку подрібнити і обсмажити на вершковому маслі (у мене суміш рослинного і вершкового).


Канедерлі з хліба і ковбас в бульйоні

До розмочений хлібу додати фарш з м'ясних виробів, обсмажені овочі в сковороді, яйця і борошно, перемішати.

Канедерлі з хліба і ковбас в бульйоні

Спробувати суміш, посолити, поперчити за смаком і додати тертий пармезан. Ретельно перемішати.


Канедерлі з хліба і ковбас в бульйоні

З отриманої маси скачати кульки розміром з більярдний куля (руки змочувати у воді). Викласти на тацю, накрити плівкою і прибрати в холодильник на 1 годину.

Канедерлі з хліба і ковбас в бульйоні

Бульйон довести до кипіння, покласти приготовані кулі (2 шт. На людину) і готувати на повільному вогні 10-15 хвилин.


Канедерлі з хліба і ковбас в бульйоні

Розкласти по тарілках, залити бульйоном і прикрасити петрушкою і томатним соусом. Смачного! :)


Канедерлі з хліба і ковбас в бульйоні

Приготування:

Хліб нарізати шматочками, замочити в молоці на кілька годин (мені вистачило 1,5 години).


Канедерлі з хліба і ковбас в бульйоні

М'ясні вироби провернути через м'ясорубку.


Канедерлі з хліба і ковбас в бульйоні

Цибуля, часник і петрушку подрібнити і обсмажити на вершковому маслі (у мене суміш рослинного і вершкового).


Канедерлі з хліба і ковбас в бульйоні

До розмочений хлібу додати фарш з м'ясних виробів, обсмажені овочі в сковороді, яйця і борошно, перемішати.

Канедерлі з хліба і ковбас в бульйоні

Спробувати суміш, посолити, поперчити за смаком і додати тертий пармезан. Ретельно перемішати.


Канедерлі з хліба і ковбас в бульйоні

З отриманої маси скачати кульки розміром з більярдний куля (руки змочувати у воді). Викласти на тацю, накрити плівкою і прибрати в холодильник на 1 годину.

Канедерлі з хліба і ковбас в бульйоні

Бульйон довести до кипіння, покласти приготовані кулі (2 шт. На людину) і готувати на повільному вогні 10-15 хвилин.


Канедерлі з хліба і ковбас в бульйоні

Розкласти по тарілках, залити бульйоном і прикрасити петрушкою і томатним соусом. Смачного! :)


Канедерлі з хліба і ковбас в бульйоні


СХОЖІ МАТЕРІАЛИ

Увага, тільки СЬОГОДНІ!