» » Котлети "Аматорські"

Котлети "Аматорські"

Призначення: Вечеря



Основний інгредієнт: Риба, морепродукти



Блюдо: Гаряче блюдо

Час приготування:

Географія кухні: Кухня Європи

По суті - котлети "По-київськи" тільки з рибного філе. Дуже смачно, апетитно і нарядно.

Інгредієнти:

  • Філе риби
4 шт.
  • Яйце
1 шт.
  • Сир твердий
40 р
  • Масло вершкове
40 р
  • Шпинат (у мене заморожений)
  • Приправа для риби
  • Борошно
  • Сіль
  • Лимон
  • Сухарі панірувальні

Приготування:

Беремо філе будь-якої риби (у мене телапія). З неї зручно робити такі котлети: вона невелика, одне філе - одна котлета. Відбиваємо злегка.

Котлети

Солимо, видавлюємо трохи лимонного соку, посипаємо приправою для риби. Кладемо шматочок шпинату, шматочок масла і сиру.

Котлети



Звертаємо в рулетик і надаємо форму котлети. Якщо у вас не захоче триматися, то рулет необхідно сколоти зубочисткою.

Котлети

Далі обволікає котлету в борошні, яйці і панірувальних сухарях. Обсмажуємо на рослинному маслі.

Котлети

Ставимо в духовку хвилин на 15-20.

Готово.

Котлети

Приготування:

Беремо філе будь-якої риби (у мене телапія). З неї зручно робити такі котлети: вона невелика, одне філе - одна котлета. Відбиваємо злегка.

Котлети

Солимо, видавлюємо трохи лимонного соку, посипаємо приправою для риби. Кладемо шматочок шпинату, шматочок масла і сиру.

Котлети



Звертаємо в рулетик і надаємо форму котлети. Якщо у вас не захоче триматися, то рулет необхідно сколоти зубочисткою.

Котлети

Далі обволікає котлету в борошні, яйці і панірувальних сухарях. Обсмажуємо на рослинному маслі.

Котлети

Ставимо в духовку хвилин на 15-20.

Готово.

Котлети


СХОЖІ МАТЕРІАЛИ

Котлета по - киевски

Котлета по - киевски

Призначення: ОбідОсновний інгредієнт: ПтахБлюдо: Гаряче блюдоЧас приготування:… ...

Котлети "Донецькі"

Котлети "Донецькі"

Призначення: ВечеряОсновний інгредієнт: ЯловичинаБлюдо: Гаряче блюдоЧас… ...

Котлети "По- Киевски"

Котлети "По- Киевски"

Призначення: ОбідОсновний інгредієнт: ПтахБлюдо: Гаряче блюдоЧас приготування:… ...

Увага, тільки СЬОГОДНІ!