» » Рибний рулет-суфле зі шпинатом

Рибний рулет-суфле зі шпинатом

Призначення: Закуска



Основний інгредієнт: Риба, морепродукти



Блюдо: Холодна страва

Час приготування:

Географія кухні: Кухня Європи

Ніжно-повітряне суфле у поєднанні з омлетом зі шпинату стане окрасою столу і порадує всіх любителів риби. Важливо й те, що страва виключно дієтичне.

Інгредієнти:

  • Рибне філе
500 м
  • Цибуля ріпчаста
1 шт.
  • Яйце
1 шт. в фарш, 2 шт в омлет
  • Сметана
2-3 ст.л.
  • Шпинат
200 м
  • Приправа для риби
за смаком
  • Крохмаль картопляний
2 ст.л. в фарш. 1ст.л.в омлет
  • Сіль і перець
за смаком

Приготування:

У мене був товстолобик, тому я двічі перемолола через м'ясорубку філе, щоб не залишилося і натяку на кісточки. У кого більше благородна риба, можна відразу збивати філе блендером. Отже. Рибний фарш, цибуля, яйце, сметану і крохмаль збиваємо блендером. Приправляємо спеціями за смаком. Ставимо поки на холод.

Рибний рулет-суфле зі шпинатом

У мене був морожений шпинат, тому я його розморозила, додала яйця, крохмаль, сіль і теж збила добре блендером. У кого свіжий, обдайте листочки окропом, а потім дійте в тому ж порядку.
Виклала на пергамент і відправила в духовку хвилин на 10. Ви побачите, як тільки верх "схопиться" - Готово.

Рибний рулет-суфле зі шпинатом

На дошку викладаємо рукав для запікання, який треба попередньо розрізати по шву. На рукав рівненько кладемо рибне суфле. Шпинатовий омлет дістаємо з і духовки. Даємо йому трохи охолонути, перевертаємо на суфле.

Рибний рулет-суфле зі шпинатом

Звертаємо рулет "цукеркою". Ставимо в духовку хвилин на 40.

Дістаємо з духовки.

Рибний рулет-суфле зі шпинатом


У розрізі.

Рибний рулет-суфле зі шпинатом

Приготування:

У мене був товстолобик, тому я двічі перемолола через м'ясорубку філе, щоб не залишилося і натяку на кісточки. У кого більше благородна риба, можна відразу збивати філе блендером. Отже. Рибний фарш, цибуля, яйце, сметану і крохмаль збиваємо блендером. Приправляємо спеціями за смаком. Ставимо поки на холод.

Рибний рулет-суфле зі шпинатом

У мене був морожений шпинат, тому я його розморозила, додала яйця, крохмаль, сіль і теж збила добре блендером. У кого свіжий, обдайте листочки окропом, а потім дійте в тому ж порядку.
Виклала на пергамент і відправила в духовку хвилин на 10. Ви побачите, як тільки верх "схопиться" - Готово.

Рибний рулет-суфле зі шпинатом

На дошку викладаємо рукав для запікання, який треба попередньо розрізати по шву. На рукав рівненько кладемо рибне суфле. Шпинатовий омлет дістаємо з і духовки. Даємо йому трохи охолонути, перевертаємо на суфле.

Рибний рулет-суфле зі шпинатом

Звертаємо рулет "цукеркою". Ставимо в духовку хвилин на 40.

Дістаємо з духовки.

Рибний рулет-суфле зі шпинатом


У розрізі.

Рибний рулет-суфле зі шпинатом


СХОЖІ МАТЕРІАЛИ

"Суфле" Ніжність "

"Суфле" Ніжність "

Призначення: ВечеряОсновний інгредієнт: ПтахБлюдо: Гаряче блюдоЧас… ...

Суфле з курки "Ніжне"

Суфле з курки "Ніжне"

Призначення: ОбідОсновний інгредієнт: ПтахБлюдо: Гаряче блюдоЧас приготування:… ...

Рибне суфле

Рибне суфле

Призначення: ВечеряОсновний інгредієнт: Риба, морепродуктиБлюдо: Гаряче… ...

Рибне суфле

Рибне суфле

Призначення: ВечеряОсновний інгредієнт: Риба, морепродуктиБлюдо: ІншеЧас… ...

Рибний рулет

Рибний рулет

Призначення: ЗакускаОсновний інгредієнт: Риба, морепродуктиБлюдо: ІншеЧас… ...

Увага, тільки СЬОГОДНІ!