» » Ковбаски домашні з сиром

Ковбаски домашні з сиром

Призначення: Сніданок



Основний інгредієнт: Інше



Блюдо: Гаряче блюдо

Час приготування:

Географія кухні: Кухня Європи

На цей раз ковбаски робила з фаршу з додаванням сиру. Вони хороші як в гарячому, так і в холодному вигляді. Їх можна заготовити про запас.

Інгредієнти:

  • фарш свинячий
500г
  • сир твердий (у мене мармуровий)
150г
  • лук
1шт.
  • часник
4зуб.
  • мускатний горіх
щіпка
  • сіль, перець за смаком

Приготування:

Перемелює м'ясо двічі на дрібній решітці.

Ковбаски домашні з сиром

Цибулю і часник трьом на дрібній тертці, додаємо дрібку мускатного горіха, сіль і перец.Лук додаємо для соковитості фарша.А також можна добавіть3-4 столових ложки холодної води.

Ковбаски домашні з сиром

Сир нарізаємо дрібними кубиками і додаємо у фарш.

Ковбаски домашні з сиром

Кишки натягуємо панчішкою на ковбасну трубочку. Через неї наповнюємо кишки фаршем.

Ковбаски домашні з сиром

Злегка уминає пальцями, щоб кишка не була туго набитої і не лопнула під час варіння. Перев'язуємо порційні кусочкі.Накаливаем часто голкою

Ковбаски домашні з сиром

А далі поступаємо за своїм розсудом. Можна укласти на змащене жиром деко і запекти 35-40 хвилин. Я зазвичай готую ковбаски про запас. Тому відварюю їх 4-5 хвилин у киплячій воді, охолоджую і закладаю в морозильну камеру.

Ковбаски домашні з сиром

Розморозивши можна їх обсмажити на сковороді на маленькому вогні під закритою кришкою.

Ковбаски домашні з сиром

Так вони виглядають після обсмажування.

Ковбаски домашні з сиром

А так на другий день холодні, нарізані шматочками.

Ковбаски домашні з сиром

Моя сім'я воліємо запечені, гарячі з пилу, з жару.

Ковбаски домашні з сиром

Приготування:

Перемелює м'ясо двічі на дрібній решітці.

Ковбаски домашні з сиром

Цибулю і часник трьом на дрібній тертці, додаємо дрібку мускатного горіха, сіль і перец.Лук додаємо для соковитості фарша.А також можна добавіть3-4 столових ложки холодної води.

Ковбаски домашні з сиром

Сир нарізаємо дрібними кубиками і додаємо у фарш.

Ковбаски домашні з сиром

Кишки натягуємо панчішкою на ковбасну трубочку. Через неї наповнюємо кишки фаршем.

Ковбаски домашні з сиром

Злегка уминає пальцями, щоб кишка не була туго набитої і не лопнула під час варіння. Перев'язуємо порційні кусочкі.Накаливаем часто голкою

Ковбаски домашні з сиром

А далі поступаємо за своїм розсудом. Можна укласти на змащене жиром деко і запекти 35-40 хвилин. Я зазвичай готую ковбаски про запас. Тому відварюю їх 4-5 хвилин у киплячій воді, охолоджую і закладаю в морозильну камеру.

Ковбаски домашні з сиром

Розморозивши можна їх обсмажити на сковороді на маленькому вогні під закритою кришкою.

Ковбаски домашні з сиром

Так вони виглядають після обсмажування.

Ковбаски домашні з сиром

А так на другий день холодні, нарізані шматочками.

Ковбаски домашні з сиром

Моя сім'я воліємо запечені, гарячі з пилу, з жару.

Ковбаски домашні з сиром


СХОЖІ МАТЕРІАЛИ

Кров'яна ковбаса

Кров'яна ковбаса

Призначення: ОбідОсновний інгредієнт: ІншеБлюдо: Гаряче блюдоЧас приготування:… ...

Ковбаски курячі

Ковбаски курячі

Призначення: ОбідОсновний інгредієнт: ПтахБлюдо: Гаряче блюдоЧас приготування:… ...

Сосиски курячі

Сосиски курячі

Призначення: ВечеряОсновний інгредієнт: ПтахБлюдо: ІншеЧас приготування: більше… ...

Увага, тільки СЬОГОДНІ!