» » Овочеве рагу з крупою кус кус по-східному

Овочеве рагу з крупою кус кус по-східному

Призначення: Вечеря



Основний інгредієнт: Овочі



Блюдо: Гаряче блюдо

Час приготування:

Географія кухні: Кухня Сходу

Для любителів овочів і нових смаків раджу приготувати цю страву!

Інгредієнти:

  • Морква
4 шт.
  • Кабачок (великий)
1 шт.
  • Жовта ріпа
2 шт.
  • Горох Нут
350 гр.
  • Томатна паста
4 ст.л.
  • Овочевий бульйон
1 л.
  • Спеції
за смаком
  • Крупа Кус-кус
400 гр.
  • Мигдаль (пластинки)
50 гр.
  • Суха м'ята
за смаком

Приготування:

Овочі почистити і нарізати .Звичайно для такого рагу овочі нарізаються крупно.
Налити в глибокий посуд бульйон і опустити в нього морква, дати їй проваритися хвилин 10.
Потім додати ріпу і кабачок, приправити томатною пастою, посолити за смаком. У самому кінці покласти промитий горох Нут. Я використовувала консервований.

Овочеве рагу з крупою кус кус по-східному

Дати овочам зваритися, вони повинні "танути в тру" . Приправляти ідеально це блюдо спеціальними східними спеціями. Якщо таких немає, то вибирайте зі своїх запасів коріандр, Кюма, розмарин, оригано, базилік, часник, червоний перець ... всього по щіпці.

Овочеве рагу з крупою кус кус по-східному

Про крупу ... її не варто готувати, чітко дотримуючись інструкції на упаковці, вийде каша! Досить замочити її в теплій воді (я використовувала крупу в кульочках) залишити на 2 хвилини. Воду злити і викласти у велике блюдо. Крупа повинна бути розсипчастою.
Окремо підсушити на сухій сковороді пластинки мигдалю, змішати з крупою і посипати сухий м'ятою, розкришивши дрібно.

Овочеве рагу з крупою кус кус по-східному

Смачного всім!

Овочеве рагу з крупою кус кус по-східному

Приготування:

Овочі почистити і нарізати .Звичайно для такого рагу овочі нарізаються крупно.
Налити в глибокий посуд бульйон і опустити в нього морква, дати їй проваритися хвилин 10.
Потім додати ріпу і кабачок, приправити томатною пастою, посолити за смаком. У самому кінці покласти промитий горох Нут. Я використовувала консервований.

Овочеве рагу з крупою кус кус по-східному

Дати овочам зваритися, вони повинні "танути в тру" . Приправляти ідеально це блюдо спеціальними східними спеціями. Якщо таких немає, то вибирайте зі своїх запасів коріандр, Кюма, розмарин, оригано, базилік, часник, червоний перець ... всього по щіпці.

Овочеве рагу з крупою кус кус по-східному

Про крупу ... її не варто готувати, чітко дотримуючись інструкції на упаковці, вийде каша! Досить замочити її в теплій воді (я використовувала крупу в кульочках) залишити на 2 хвилини. Воду злити і викласти у велике блюдо. Крупа повинна бути розсипчастою.
Окремо підсушити на сухій сковороді пластинки мигдалю, змішати з крупою і посипати сухий м'ятою, розкришивши дрібно.

Овочеве рагу з крупою кус кус по-східному

Смачного всім!

Овочеве рагу з крупою кус кус по-східному


СХОЖІ МАТЕРІАЛИ

Рагу по-селянськи

Рагу по-селянськи

Призначення: ВечеряОсновний інгредієнт: ПтахБлюдо: Гаряче блюдоЧас… ...

Увага, тільки СЬОГОДНІ!