» » Перець болгарський фарширований

Перець болгарський фарширований

Призначення: Обід



Основний інгредієнт: Птах



Блюдо: Гаряче блюдо

Час приготування:

Географія кухні: Кухня Європи

Пропоную свій варіант фаршировані перцю. Багато перець бланшують, я цього не роблю, начиняю фаршем сирої перець. Дуже смачно!

Інгредієнти:

  • Перець солодкий болгарський
1 кг
  • Цибуля ріпчаста
1 шт
  • Морква
1 шт
  • Томатна паста
1 ст.л.
  • Курячий фарш
300 г
  • Рис
0,5 скл.
  • Овочевий бульйон
300 мл
  • Часник
2 зуб.
  • Сіль, перець чорний мелений
за смаком
  • Помідори
2-3 шт.
  • Приправа для фаршу
за смаком
  • Лист лавровий
2 шт
  • Сметана
за смаком

Приготування:

Рис відварюємо до напівготовності, промиваємо холодною водою.

Перець болгарський фарширований

До фаршу (я використовую курячий, можете взяти будь) додаємо рис, сіль, приправу і перець за смаком. Я ще додаю трохи води, тоді фарш стає соковитіше. Добре вимішуємо.

Перець болгарський фарширований

Перець миємо, видаляємо хвостики і насіння. Начиняємо фаршем. Складаємо підготовлений перець в глибоку каструлю.

Перець болгарський фарширований

Вливаємо 1/3 частину бульйону і ставимо на невеликий вогонь. Поки перець гаситься в невеликій кількості бульйону, готуємо зажарку. Цибулю нарізаємо довільно, морква трьом на крупній тертці. Обсмажуємо на олії до м'якості.

Перець болгарський фарширований

Потім додаємо порізані помідори (за бажанням помідори можна перекрутити на м'ясорубці або натерти на тертці) і томатну пасту. Добре перемішуємо, солимо і перчимо до смаку. Вливаємо решту бульйону. Тушкуємо овочі хвилин 7.

Перець болгарський фарширований

Після цього виливаємо зажарку в каструлю з перцем. Якщо рідини мало, додаємо ще бульйон.

Перець болгарський фарширований

Тушкуємо на маленькому вогні, під трохи прочиненими кришкою до готовності перцю. В кінці додаємо подрібнений часник і лавровий лист. Подаємо зі сметаною.
Смачного!

Перець болгарський фарширований

Приготування:

Рис відварюємо до напівготовності, промиваємо холодною водою.

Перець болгарський фарширований

До фаршу (я використовую курячий, можете взяти будь) додаємо рис, сіль, приправу і перець за смаком. Я ще додаю трохи води, тоді фарш стає соковитіше. Добре вимішуємо.

Перець болгарський фарширований

Перець миємо, видаляємо хвостики і насіння. Начиняємо фаршем. Складаємо підготовлений перець в глибоку каструлю.

Перець болгарський фарширований

Вливаємо 1/3 частину бульйону і ставимо на невеликий вогонь. Поки перець гаситься в невеликій кількості бульйону, готуємо зажарку. Цибулю нарізаємо довільно, морква трьом на крупній тертці. Обсмажуємо на олії до м'якості.

Перець болгарський фарширований

Потім додаємо порізані помідори (за бажанням помідори можна перекрутити на м'ясорубці або натерти на тертці) і томатну пасту. Добре перемішуємо, солимо і перчимо до смаку. Вливаємо решту бульйону. Тушкуємо овочі хвилин 7.

Перець болгарський фарширований

Після цього виливаємо зажарку в каструлю з перцем. Якщо рідини мало, додаємо ще бульйон.

Перець болгарський фарширований

Тушкуємо на маленькому вогні, під трохи прочиненими кришкою до готовності перцю. В кінці додаємо подрібнений часник і лавровий лист. Подаємо зі сметаною.
Смачного!

Перець болгарський фарширований


СХОЖІ МАТЕРІАЛИ

Як приготувати бобра

Як приготувати бобра

Бобер - відноситься до сімейства гризунів, що харчуються виключно рослинністю.… ...

Суп-пюре з курки

Суп-пюре з курки

Схожі стравиКотлети з курки. Мій рецепт котлет з куркиТоматний суп-пюре Курячі… ...

Увага, тільки СЬОГОДНІ!