» » Хек смажений

Хек смажений

Призначення: Сніданок



Основний інгредієнт: Риба, морепродукти



Блюдо: Гаряче блюдо

Час приготування:

Географія кухні: Кухня Європи

Смажений хек дуже смачна риба із золотистою скоринкою і ніжним м'ясом. До всього у хека мало костей.І якщо його правильно посмажити, він сподобається і дорослим і дітям.

Інгредієнти:

  • хек
3шт.
  • часник
3зуб.
  • розмарин
маленька гілочка
  • сіль, перець
за смаком
  • мука
4-5ст. лож.
  • рослинне масло
для смаження

Приготування:

Тушки хека можна смажити і цілими і шматочками, як вам більше нравітся.Жаріть хек може будь у кого є сковорода і джерело тепла.Я розповім про парочку тонкощів, які зроблять рибу ще смачніше.

Хек смажений

Нам знадобиться зовсім невелика гілочка розмарину і часник.

Хек смажений

Часник і розмарин ми дрібно подрібнюємо ножем.

Хек смажений

Для панірування дехто вживають яйця, але на мене, вони ускладнюють процес і "утяжеляют" смак. І якщо ми хочемо отримати смачну, ароматну і хрустку скоринку, то робимо так, в поліетиленовий мішок (без дірок) насипаємо борошно, сіль і чорний мелений перец.В пакет ми насипаємо сіль, перець, 4-5 ложок борошна, часник і розмарин. Пакет збираю так, щоб вийшов повітряний міхур, потім струшую, і вся риба покрита тонким шаром ароматною перчимо-солоної борошна з ароматом часнику і розмарину.

Хек смажений

Також під час смаження в рослинне масло можна додати розчавлений часник і дрібно порізаний шматочок імбиру. На жаль у мене імбиру НЕ оказалось.Жаріть рибу потрібно на невеликому вогні. Коли смажити з одного боку, прикрити кришку, потім рибу перевернути і кришкою вже не закривати.

Хек смажений

Найскладніше у всьому процесі, дочекатися коли риба злегка охолоне.

Хек смажений

Приготування:

Тушки хека можна смажити і цілими і шматочками, як вам більше нравітся.Жаріть хек може будь у кого є сковорода і джерело тепла.Я розповім про парочку тонкощів, які зроблять рибу ще смачніше.

Хек смажений

Нам знадобиться зовсім невелика гілочка розмарину і часник.

Хек смажений

Часник і розмарин ми дрібно подрібнюємо ножем.

Хек смажений

Для панірування дехто вживають яйця, але на мене, вони ускладнюють процес і "утяжеляют" смак. І якщо ми хочемо отримати смачну, ароматну і хрустку скоринку, то робимо так, в поліетиленовий мішок (без дірок) насипаємо борошно, сіль і чорний мелений перец.В пакет ми насипаємо сіль, перець, 4-5 ложок борошна, часник і розмарин. Пакет збираю так, щоб вийшов повітряний міхур, потім струшую, і вся риба покрита тонким шаром ароматною перчимо-солоної борошна з ароматом часнику і розмарину.

Хек смажений

Також під час смаження в рослинне масло можна додати розчавлений часник і дрібно порізаний шматочок імбиру. На жаль у мене імбиру НЕ оказалось.Жаріть рибу потрібно на невеликому вогні. Коли смажити з одного боку, прикрити кришку, потім рибу перевернути і кришкою вже не закривати.

Хек смажений

Найскладніше у всьому процесі, дочекатися коли риба злегка охолоне.

Хек смажений


СХОЖІ МАТЕРІАЛИ

Пеленгас смажений

Пеленгас смажений

Призначення: ВечеряОсновний інгредієнт: Риба, морепродуктиБлюдо: Гаряче… ...

Салат з хека

Салат з хека

Призначення: СалатОсновний інгредієнт: ІншеБлюдо: Холодна страваЧас… ...

Увага, тільки СЬОГОДНІ!